Jak uzyskać niemiecki adres IP poza Niemcami

Więc nie masz dostępu do kanałów takich jak niemieckie, takie jak Welt, ARD, ProSieben i ZDFneo w innych krajach, co? Nie bierz tego osobiście. Ja też nie mogę. w rzeczywistości, nikt poza Niemcami nie może, i ma to wiele wspólnego z adresem IP, który przypisał ci twój dostawca usług internetowych.


Jednak po zmianie na niemiecki stajesz się uprawniony do dostępu do treści niemieckich za granicą. Otrzymuję niemiecki adres IP, o co mi chodzi, a poniżej wyjaśnię, jak możesz to zrobić.

Jak uzyskać niemiecki adres IP poza Niemcami

Jak uzyskać niemiecki adres IP poza Niemcami

Uzyskaj niemiecki adres IP za granicą – VPN

Ponieważ twój Adres IP ujawnia Twoją lokalizację geograficzną, Dostawcy usług internetowych mogą zakończyć dostęp do treści, do których nie masz uprawnień. Jeśli dostawca usług internetowych wykryje adres IP spoza granic Niemiec, nie będzie można uzyskać dostępu do żadnych niemieckich kanałów ani usług.

Jednak w przypadku sieci VPN adres IP nie stanowiłby już problemu. Jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do tych niemieckich kanałów, stron internetowych i usług jest połączenie się z Internetem za pomocą niemieckiego adresu IP. Z jednym możesz przesyłaj strumieniowo wszelkiego rodzaju treści niemieckie na komputerach PC, Mac, Android i iOS.

VPN tworzy sieć prywatna który ustanawia połączenie między komputerem PC, smartfonem lub tabletem a jego serwerami na całym świecie. VPN pozwala używać adresów IP swoich serwerów dzięki czemu można uzyskać dostęp do treści zagranicznych chcesz. Jeśli serwer znajduje się w Niemczech, będziesz wyglądać, jakbyś był w Niemczech. Dzięki temu uzyskasz dostęp do treści, których zwykle nie możesz uzyskać w swoim kraju.

Kroki – z VPN

Wszystko, co musisz zrobić, to:

 1. Aby uzyskać niemiecki adres IP, musisz subskrybuj ExpressVPN.
 2. Następnie ty uruchom aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Więc otwórz aplikację i zacznij szukać serwerów chcesz.
 4. Wybierz niemiecki serwer i podłącz do niego swoje urządzenie.
 5. Jeśli chcesz się upewnić, że zmiana została wprowadzona, przejdź do WhatIsMyIP.network.
 6. Ciesz się wszystkimi przywilejami, które otrzymujesz jako lokalny niemiecki, oczywiście w wirtualnym świecie.

Najlepsza sieć VPN, aby uzyskać niemiecki adres IP

ExpressVPN może natychmiast zamienić twój pierwotny adres IP na niemiecki. Zanim się zorientujesz, będziesz przesyłanie strumieniowe usług z Niemiec w dowolnym miejscu poza Niemcami. Powodem, dla którego wspomniałem o ExpressVPN jest to, że jego firma posiada rozległą sieć ponad 2000 serwerów zoptymalizowanych pod kątem szybkich połączeń.

Dzięki takiej subskrypcji VPN możesz pobierać, przesyłać i przesyłać strumieniowo bez obawy o przepustowość lub opóźnienie. Ten dostawca usług jest najlepszy w branży. Ale wykluczenie innych zdolnych dostawców VPN byłoby niesprawiedliwe. Możesz je sprawdzić w poniższej tabeli.

Dlaczego potrzebujesz niemieckiego adresu IP?

Dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi

Tym, którzy chcą poprawić swój język niemiecki lub pozostać w kontakcie ze swoją rodzinną kulturą, potrzebny jest niemiecki adres IP. Niemiecki adres IP jest ich kluczem do uzyskiwanie dostępu do witryn, usług, treści i kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Niemieccy emigranci w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Francji będą musieli sfałszować ich lokalizację aby wyglądało na to, że fizycznie znajdują się w Niemczech.

Anonimowa tożsamość

Jeśli otrzymasz niemiecki adres IP, to zrobisz to uzyskać nową tożsamość w trakcie. Nikt już nie wiedziałby, kim jesteś. Możesz przejść do trybu online bez jednej martwej myśli w głowie. Dzięki funkcjom bezpieczeństwa, które VPN ma do zaoferowania, możesz to zrobić pozostań anonimowy w Internecie.

Kupuj po niższych kosztach

Przy zakupie dowolnego produktu lub przedmiotu przez Internet, pierwszą rzeczą, którą robi strona internetowa, jest skanowanie adresu IP. Śledzi nawet to, skąd jesteś. Wracając do sedna: cena obiektu różni się w zależności od lokalizacji z powodu opłat za wysyłkę i waluty kraju.

Tak więc, jeśli sklep, w którym zamawiasz, znajduje się w Niemczech, a jesteś w Wielkiej Brytanii, będziesz musiał dodatkowo zapłacić za dostęp terytorialny. Jeśli jednak zdobędziesz niemiecki adres IP, miejsce będzie Cię odpowiednio obciążać. Całkiem słodkie oczy?

Uzyskaj niemiecki adres IP

Nie należy zbytnio przywiązywać się do jego adresu IP, ponieważ zmiana ma swoje zalety. Oglądaj z „Dark”, „Babylon Berlin” i „Stromberg” Niemiecki adres IP w dowolnym miejscu z VPN. Daj mi znać, który dostawca usług VPN zamierzasz subskrybować, aby uzyskać niemiecki adres IP w komentarzach. Aby uzyskać więcej informacji o tym, które sieci VPN zapewniają niemieckie adresy IP, sprawdź ten artykuł na najlepsza sieć VPN dla Niemiec. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map