Jak uzyskać portugalski adres IP poza Portugalią

Obywatel Portugalii mieszkający poza Portugalią będzie miał trudności z dostępem do treści ze swojego kraju. Wynika to głównie z ograniczeń geograficznych i niedopasowanego adresu IP. Łączenie się z Internetem z innego kraju zabrania korzystania z portugalskich treści, a to dlatego, że nie używasz portugalskiego adresu IP. Odwrócenie nie jest niemożliwe, ponieważ uzyskanie nowego portugalskiego adresu IP wymaga jedynie usługodawcy VPN. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uzyskać portugalski adres IP za pomocą VPN.


Jak uzyskać portugalski adres IP

Jak uzyskać portugalski adres IP

Jak uzyskać portugalski adres IP za pomocą VPN

Jeśli mieszkasz poza Portugalią, warto użyć portugalskiego adresu IP. Jak spodziewasz się oglądać ulubione programy telewizyjne z domu lub uzyskać dostęp do usług opartych na Portugalii bez nich? Na szczęście VPN może przyznać ci adres IP, który chcesz po połączeniu z jednym z wielu serwerów. VPN nie tylko zapewnia nowy adres IP, ale także zapewnia bezpieczeństwo połączenia podczas przeglądania Internetu. Zobacz, jak uzyskać portugalskie IP za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN, który ma serwer VPN w Portugalii, z których najlepszym jest ExpressVPN.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz serwer portugalski i połącz się z nim.
 5. Poczekaj kilka sekund, aż połączenie VPN zostanie zabezpieczone.
 6. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że zmiana.
 7. Teraz możesz surfować po Internecie za pomocą portugalskiego adresu IP, tak jakbyś mieszkał w Portugalii.

ExpressVPN zapewnia nieograniczony ruch, super szybką prędkość połączenia oraz niezawodną i stałą usługę VPN przez cały czas. Jeśli bezpieczeństwo jest Twoim głównym priorytetem, upewnij się, że subskrybujesz ExpressVPN. Dzięki temu usługodawcy możesz zmienić swój adres IP na portugalski i cieszyć się wysokiej jakości usługami w dowolnym miejscu na świecie. Pamiętaj, aby sprawdzić innych dostawców usług w poniższej tabeli.

Dlaczego potrzebujesz portugalskiego adresu IP

Adres IP to ciąg liczb, który reprezentuje fizyczną lokalizację dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Teraz, gdy znasz rolę, jaką odgrywa adres IP w odniesieniu do dostępu do Internetu, widzisz, że kontrola nad własnym adresem IP może być bardzo przydatna, aby cieszyć się wolnością w Internecie. Tak właśnie działa adres IP i w ten sposób służy on do dostarczania treści. Dlatego jeśli nie możesz się doczekać dostępu do portugalskich treści, potrzebujesz portugalskiego adresu IP. Możesz użyć portugalskiego adresu IP z kilku powodów:

 1. Dostęp do zawartości portugalskiej: Jeśli jesteś portugalskim emigrantem i mieszkasz w kraju, w którym nie masz dostępu do swoich rodzinnych programów i filmów, przekonasz się, że konieczne jest uzyskanie portugalskiego adresu IP. Po uzyskaniu portugalskiego adresu IP będzie można oglądać programy takie jak Último a Sair, Odisseia i Conta-me Como Foi.
 2. Obejdź cenzurę: Niektóre strony internetowe mogą być niedostępne z powodu ograniczeń geograficznych lub zablokowane przez twojego dostawcę usług internetowych lub rząd, uniemożliwiając dostęp do twojego lokalnego adresu IP. Jednak użycie adresu IP innego kraju umożliwia dostęp do stron, które w innym przypadku zostałyby zablokowane.
 3. Popraw bezpieczeństwo:  Posiadanie innego adresu IP – niezależnie od tego, który adres IP – dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa, co utrudnia osobom trzecim śledzenie cię. Jeśli martwisz się bezpieczeństwem, dobrym pomysłem jest ukrywanie adresu IP. 
 4. Ucz się portugalskiego: Nauka portugalskiego jest łatwa dzięki łatwemu dostępowi do portugalskich stron edukacyjnych, filmów i programów telewizyjnych. Filmy dostarczają praktyki słuchania, kontekstu kulturowego i dużej motywacji do dalszej nauki. Jeśli uczysz się portugalskiego, potrzebujesz portugalskiego adresu IP.

Uzyskaj portugalski adres IP

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do portugalskich treści z innego kraju, musisz uzyskać dostawcę usług VPN. Portugalski adres IP podany przez VPN pozwoli ci odblokować wszystkie witryny, usługi i kanały z siedzibą w Portugalii i uzyskać do nich dostęp tak, jakbyś się tam znajdował. Daj nam znać, którego usługodawcę wybierzesz, aby uzyskać portugalski adres IP. Co jest najlepsza sieć VPN dla Portugalii? Przeczytaj ten artykuł, aby się dowiedzieć.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map