Jak uzyskać rosyjski adres IP poza Rosją

Jeśli jesteś obywatelem rosyjskim mieszkającym lub podróżującym poza Rosją, będziesz mieć trudności z dostępem do treści ze swojego kraju. Dotyczy to prawie wszystkich krajów, ponieważ międzynarodowe prawa autorskie wymuszają ograniczenia geograficzne wielu treści i mediów. Witryny z blokadą geograficzną działają poprzez blokowanie adresów IP z określonych obszarów. Oznacza to, że dostęp do rosyjskich stron z treściami jest niemożliwy, jeśli nie masz rosyjskiego adresu IP. Można to jednak łatwo zarządzać. Oto jak uzyskać rosyjskie IP poza Rosją.


Jak uzyskać rosyjski adres IP poza Rosją

Jak uzyskać rosyjski adres IP poza Rosją

Bez rosyjskiego adresu IP, bez rosyjskich treści

Jeśli podróżujesz za granicę, w momencie, gdy łączysz się z Internetem, Twój adres IP zmienia się zgodnie z krajem, w którym się teraz znajdujesz. Opuszczenie Rosji oznacza, że ​​musisz opuścić wszystko, co związane z tym krajem.

Na przykład, jeśli podróżowałeś do USA i łączyłeś się z Internetem, będziesz działał przy użyciu amerykańskiego adresu IP. Pozbawia Cię to korzystania z większości rosyjskich usług online, w tym takich jak Match TV (rosyjska strona streamingowa).

Gdy otworzysz film na stronie internetowej Match TV, kanał sprawdzi twój nowy adres IP, blokując cię niemal natychmiast. Otrzymasz komunikat o błędzie geo informujący o zakończeniu:

„НЕДОСТУПНО ДЛЯ ПРОСМОТРА В ВАШЕЙ СТРАНЕ.”Błąd dopasowania telewizora za granicą

Prawdopodobnie jesteś teraz rosyjskim ex-pat, który czyta to teraz, więc wiedziałbyś, co oznacza błąd. Jeśli jednak ktoś chce zobaczyć, co Rosja ma do zaoferowania pod względem treści, ta wiadomość przekłada się na „Niedostępne do oglądania w twoim kraju”. 

To się wkrótce zmieni, ponieważ w dalszej części dowiesz się, jak uzyskać rosyjski adres IP bez względu na to, gdzie jesteś.

Jak uzyskać rosyjski adres IP za pomocą VPN

Posiadanie rosyjskiego adresu IP może działać na Twoją korzyść, jeśli jesteś poza Rosją. Możesz nadążyć za wszystkimi programami, podcastami i filmami z własnego kraju bez konieczności rezerwacji biletu lotniczego do domu.

Korzystając z sieci VPN, możesz łatwo zmienić swój adres IP na rosyjski adres IP i nie musisz być bardzo obeznany z technologią. Oto jak uzyskać rosyjski adres IP za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN, który ma serwer w Rosji, na przykład BulletVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN, która najlepiej działa z twoim urządzeniem. Większość sieci VPN będzie mieć aplikacje na urządzenia Mac, Windows, iOS i Android.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto.
 4. Wybierz rosyjski serwer i połącz się z nim.BulletVPN Russian Server
 5. Poczekaj na nawiązanie połączenia.
 6. Ciesz się swoim Rosyjski adres IP i wszystkie rosyjskie usługi, gdziekolwiek jesteś.Match TV Working

W tym artykule wcześniej zalecaliśmy ExpressVPN do tego zadania. Jednak z jakiegoś powodu ExpressVPN usunął rosyjskie serwery z listy, co oznacza, że ​​nie będzie można uzyskać rosyjskiego adresu IP u dostawcy.

BulletVPN, z drugiej strony ma trzy serwery w kraju. Masz więc kilka opcji uzyskania rosyjskiego adresu IP. W oparciu o obraz, który udostępniliśmy w procesie krok po kroku, wiesz, że działa on doskonale.

Najlepsze sugestie VPN:

Logo BulletVPNBulletVPN bardzo szybko aktualizuje swoje usługi. Ma teraz ponad 100 serwerów w ponad 50 krajach, w tym w Rosji. To funkcja, której brakuje w większości sieci VPN.

Nawet duże, takie jak ExpressVPN, nie oferują już takich serwerów. Uzyskanie rosyjskiego adresu IP nie powinno być Twoim jedynym celem, powinieneś również wziąć pod uwagę szybkość działania dostawcy.

Według naszych testów prędkości BulletVPN ledwo poczujesz spadek prędkości Internetu spowodowany szyfrowaniem. Tak więc, mając dostęp do treści zastrzeżonych w Rosji za granicą, będziesz działać z doskonałą prędkością.

Kolejną zaletą korzystania z BulletVPN jest to, że jest wyposażony w wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni Twoje dane przez cały czas w przypadku nagłego spadku połączenia VPN. Ponadto BulletVPN oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz sam przetestować usługę przed jej zaangażowaniem.

Jeśli używasz Androida, możesz zapisać się na 1-dniowy bezpłatny okres próbny lub skontaktować się z obsługą klienta i poprosić o jeden na dowolnym urządzeniu.

RankProviderLink
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo

Odwiedź BulletVPN

Odwiedź ExpressVPN
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map