Jak zainstalować VPN na Chromecastu?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy twoje Chromecast może więcej? Zrobiłem. Kiedy pierwszy raz kupiłem tę niesamowitą platformę, nie wiedziałem, że usługi przesyłania strumieniowego dostępne w jego bibliotece są specyficzne dla regionu. Możesz sobie wyobrazić moje rozczarowanie. Cóż, to zanim się nauczyłem, że możesz skonfigurować połączenie VPN na urządzeniu i odblokuj zupełnie nową listę kanałów przesyłania strumieniowego. Jesteście napompowani, co? Przejdźmy od razu, prawda? Zobacz samouczek poniżej, aby się dowiedzieć jak zainstalować VPN na Chromecast.


Jak skonfigurować VPN dla Chromecasta?

Jak zainstalować VPN na Chromecastie?

Uzyskaj połączenie VPN na Chromecastie za pomocą routera

Zanim zaczniemy, musisz wiedzieć, że: Urządzenie Chromecast nie jest natywnie kompatybilne z klientami VPN. Właśnie dlatego powinieneś zainstaluj VPN na routerze zamiast. To dobrze, zaufaj mi. VPN pozwala na jednoczesne połączenie pewnej liczby urządzeń. Innymi słowy, jedno konto u dostawcy VPN ogranicza liczbę jednoczesnych połączeń, które otrzymujesz.

Jest jednak luka w tym. Jeśli ty zainstaluj VPN na swoim routerze, Twój połączenie rozszerza się na wszystkie urządzenia podłączone do sieci. Bez względu na to, ile platform łączysz, wszystkie będą objęte połączeniem VPN.

Aby to zrobić, musisz skorzystać z routera DD-WRT lub opartego na Pomidorze, w zależności od tego, co bardziej Ci odpowiada. Kiedyś ty zainstaluj VPN na routerach DD-WRT, możesz cieszyć się szyfrowanym połączeniem na Chromecastie tak jak teraz.

Jak zainstalować VPN na Chromecast – metoda routera wirtualnego

Jeśli przewinąłeś w dół do tej części, myślę, że instalacja VPN na routerze była dla ciebie bardzo trudna. Technicznie rzecz biorąc, nie jest tak, jeśli wykonasz kroki z dostarczonego przewodnika. Ale i tak nie pozwolę ci odejść z pustymi rękami. Jeśli Twój router nie zrobił tego za Ciebie, możesz zmienić swój laptop lub komputer w wirtualne routery. To jest bardzo łatwe. Mam wszystko wyjaśnione poniżej.

Jak udostępnić połączenie VPN Mac / PC z Chromecastem

Kiedy mówimy o udostępnianiu połączenia, pierwszą rzeczą, do której przywyknie każdy użytkownik, jest utworzenie mobilnego punktu dostępowego. Wszyscy wiedzą, jak to zrobić na telefonach komórkowych, gdy zamieniają swoją sieć komórkową we wspólne połączenie Wi-Fi. Na szczęście możesz zrobić to samo, kiedy jesteś działający na komputerze Mac lub PC z systemem Windows.

Ta funkcja ma swoje zalety. Zanim dowiedziałem się, jak zainstalować VPN na routerze, kiedyś tak było zmień mój komputer Mac w wirtualny router. To wcale nie jest trudne. Wystarczy kilka kliknięć tu i tam, a otrzymasz wspólne połączenie VPN.

Jak wspomniano powyżej, Chromecasty są nie jest natywnie kompatybilny z VPN. Dlatego jedynym wyborem jest udostępnienie połączenia VPN urządzeniu. Otrzymane połączenie nie będzie tak szybkie, jak bezpośrednie połączenie z routerem, ale jest to kolejna najlepsza rzecz, jeśli chcesz VPN szyfrowane Wi-Fi na Chromecastu.

Po utworzeniu routera wirtualnego podłącz Chromecasta i gotowe. Proces ten różni się, gdy używasz komputera z systemem Windows. To o wiele łatwiejsze. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz zmień komputer Mac i PC w wirtualne routery.

Najlepsza sieć VPN dla Chromecasta

Biorąc pod uwagę, że konfiguracja VPN na Chromecast wymaga zarówno czasu, jak i wysiłku, chcesz mieć pewność, że usługa VPN, której używasz, faktycznie działa na urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Nie zaczynaj od niepotrzebnych dostawców VPN, których próbowałem przez lata.

Poniżej wymieniłem najlepsze VPN do odblokowania kanałów z ograniczeniami geograficznymi na Chromecast. Rzuć okiem na każdą z nich, ponieważ przejrzę je w dalszej części tego artykułu.

Najlepsza sieć VPN dla Google Chromecast

Aby uzyskać bardziej dogłębną analizę każdego z dostawców usług VPN, których widziałeś powyżej, przeczytaj poniższe informacje, ponieważ obejmują one szczegółowe informacje na temat najlepsze VPN dla Chromecasta. No to ruszamy.

ExpressVPN

ExpressVPN jest moim najlepszym wyborem dla każdego, kto szuka renomowanej sieci VPN. Jest nie tylko jednym z najlepszych w branży, ale jeśli chodzi o Chromecasta, ten powinien być Twoją opcją numer jeden. Oni oferują MediaStreamer, własną usługę Smart DNS, którą można łatwo skonfigurować na routerze.

Ponadto, gdy korzystasz z ich serwera VPN, możesz skorzystać z więcej niż 2000 serwerów w ponad 94 krajach. Jeśli to nie poprawi wrażeń z przesyłania strumieniowego, nie wiem, co to będzie.

ExpressVPN również pochodzi z funkcje wysokiego bezpieczeństwa i silne szyfrowanie które zapewniają bezpieczeństwo i anonimowość podczas przeglądania sieci. Aby uzyskać więcej informacji, spójrz na poniższe punkty.

Plusy

 • Polityka zerowego dziennika.
 • Inteligentny serwer proxy DNS.
 • Ponad 145 lokalizacji serwerów w 94 krajach.
 • Ponad 256-bitowe szyfrowanie klucza AES.
 • Dostępny Kill Switch.
 • Wsparcie czatu przez całą dobę.
 • Nieograniczona przepustowość

Cons

 • Mają drogie plany.
 • Tylko trzy jednoczesne połączenia.

NordVPN

Surfowanie po Internecie nie jest łatwiejsze, gdy korzystasz NordVPN. Ten dostawca VPN jest jednym z najlepszych na rynku. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, NordVPN ma to wszystko, w tym niektóre wyłączne środki bezpieczeństwa. Mówimy o takich jak Podwójna sieć VPN. Ta usługa zapewnia podwójne szyfrowanie, gdy ruch przechodzi przez dwa serwery. To trochę obniża prędkość Internetu. Jeśli jednak szanujesz swoją prywatność, jest to najlepsza opcja.

Z drugiej strony Nord’s Technologia CyberSec chroni urządzenie przed zainfekowaniem przez oprogramowanie szpiegujące, złośliwe oprogramowanie i inne złośliwe oprogramowanie. Nie wspominając o tym, że mają również usługę Smart DNS, SmartPlay. Ogólnie rzecz biorąc, ta sieć VPN jest bardzo pomocna, jeśli używasz Chromecasta. Aby dowiedzieć się więcej, przewiń nieco dalej.

Plusy

 • Ponad 5000 serwerów.
 • Podwójna funkcja VPN.
 • Przechowuje zero dzienników (nie przechowuje informacji o użytkowniku)
 • CyberSec.
 • OpenVPN z portami TCP i UDP, a także IKEv2 / IPsec.
 • 6 jednoczesnych połączeń na konto.
 • Wielokrotnie nagradzane wsparcie VPN.

Cons

 • Niektóre serwery działały naprawdę wolno.

BulletVPN

Mały, ale skuteczny dostawca VPN do użytku na Chromecast. Ten nie ma sieci serwerów, której wszyscy szukają w sieci VPN. Jeśli jednak operujesz BulletVPN, możesz całkowicie surfować po Internecie bezpieczeństwo i prywatność.

Oprócz posiadania własnego Inteligentna usługa DNS, troszczą się również o obawy swoich klientów. Dlatego możesz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej w dowolnym momencie, a otrzymasz profesjonalizm i pomocne wsparcie. Sprawdź pełną listę funkcji poniżej.

Plusy

 • Nie prowadzi dzienników.
 • Kilka protokołów do wyboru.
 • Kill Switch.
 • Dostępny inteligentny DNS.
 • Nieograniczona przepustowość.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.

Cons

 • Łączy 3 urządzenia jednocześnie.
 • Serwery w 30 różnych krajach.

SurfShark

Ten dobrze prosperujący dostawca usług VPN robi dobre pierwsze wrażenie, gdy spojrzysz na to, co ma do zaoferowania. Po pierwsze, zobaczysz, że ma szeroką sieć serwerów, która obejmuje 50 krajów na całym świecie, w tym Brazylia, Kanada, Chile, Wielka Brytania, Australia, i wiele innych.

Kolejną rzeczą, która zwróciła moją uwagę, gdy sprawdzałem tę VPN, jest to, że możesz korzystać z ich połączenia VPN niezliczone urządzenia na konto To usługa, której żadna z najlepszych sieci VPN nie oferuje klientom. Nawet ExpressVPN ma ograniczone 3 urządzenia na konto. Niedawno, SurfShark dodany Inteligentny serwer proxy DNS do funkcji, z których użytkownicy mogą korzystać. Możesz powiedzieć, że ten nowy dzieciak na bloku będzie w najbliższej przyszłości. Najlepsze VPN w branży, uważaj. Możesz zobaczyć więcej o tej sieci VPN w następujący sposób:

Plusy

 • 800 serwerów w ponad 50 krajach.
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia.
 • Inteligentny serwer proxy DNS.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.
 • Ochrona przed wyciekiem DNS.
 • Łatwa w użyciu aplikacja.
 • Działa dobrze z American Netflix

Cons

 • Może nieco rozszerzyć swoją sieć serwerów.
 • Bardzo drogi koszt abonamentu miesięcznego.

Jak zainstalować VPN na Chromecast – alternatywna metoda Smart DNS Proxy

Jeśli wszystkie powyższe kroki wydają Ci się zbyt skomplikowane, możesz użyć Inteligentne serwery proxy DNS zamiast. Najlepszą rzeczą w Smart DNS jest to, że może być łatwo skonfigurowane na routerach. Musisz tylko upewnić się, że usługa VPN, której używasz, faktycznie oferuje swoim użytkownikom usługę proxy Smart DNS. ExpressVPN ma to i nazywa się MediaStreamer. Alternatywnie możesz wypróbować Unlocator. Nie są to same w sobie usługi VPN. Kiedyś byli czystym dostawcą Smart DNS, ale teraz dołączył do rodziny Hybrid.

Podczas większość routerów umożliwia zmianę ustawień DNS, niektóre z nich nie. Ogólnie, Linksys, Asus, Cisco, D-Link, TP-Link wszystkie routery obsługują ręczną konfigurację DNS. Jeśli posiadasz modem dostarczony przez dostawcę usług internetowych, wątpię, czy można skonfigurować DNS.

W takim przypadku możesz kupić dodatkowy router, który umożliwia zmianę DNS. Następnie podłącz to port WAN routera dodatkowego do portu LAN modemu za pomocą kabla Ethernet.

Wreszcie, podłącz Chromecasta do routera dodatkowego.

Jak zablokować Google DNS na Chromecastie

Niektóre kanały przesyłania strumieniowego, takie jak American Netflix wymagają dodatkowych kroków, aby odblokować im. Oprócz skonfigurowania VPN na routerze może być również konieczne skonfiguruj trasy statyczne, aby zablokować Google DNS adresy serwerów. To dlatego, że te kody DNS są zakodowane na Chromecastie.

Zasadniczo, jeśli kanał przesyłania strumieniowego ma dostęp do Google DNS, może to zrobić wskaż swoją prawdziwą lokalizację. Blokowanie Google DNS na poziomie routera zmusi kanał transmisji strumieniowej, który chcesz oglądać, do korzystania z adresów DNS serwera VPN, z którym jesteś połączony.

Zawsze możesz skonfigurować trasy statyczne i zablokuj Google DNS na routerze dla Chomecast jeśli znasz swoją drogę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map