Jak zdobyć AEW Plus w Stanach Zjednoczonych

Rozpoczęła się nowa era profesjonalnego wrestlingu. Aby grzechotać, WWE wymagało nowej promocji, a ściślej, All Elite Wrestling (AEW) – mieć wyjątkowy debiutancki program, który przywrócił to, co fani lubili w WWE do 2019 roku. Dzięki Fite.tv, nowy dynamit AEW tygodniowy odcinek będzie dostępny do przesyłania strumieniowego na całym świecie przez Usługa AEW Plus. Jednak usługa jest niedostępne w USA ponieważ TNT posiada prawa do emisji promocji. Ale co jeśli nie masz abonament kablowy? Co jeśli TNT nie jest twoim wyborem? Cóż, oto jak możesz uzyskaj AEW Plus w Stanach Zjednoczonych.


Jak oglądać AEW Plus w USA

Jak oglądać AEW Plus w USA

AEW PLus – usługa All Elite

Logo AEWNa 2 października 2019 r, AEW Dynamite będzie transmitować swoje telewizory co tydzień. Wiadomość pojawiła się po ogłoszeniu przez AEW, że ich cotygodniowy odcinek będzie dostępny w Internecie Wielka Brytania na ITV (tylko powtórka).

Ale niektórzy hardkorowi fani wolą to na żywo, więc jakie jest rozwiązanie? Wchodzić AEW Plus Fite.tv.

Fite.tv jest dobrze znany z oferowania sportów walki, takich jak Wrestling uderzeniowy, Rizin, boks, i wiele więcej.

Teraz dodano AEW Plus, nową funkcję globalnej subskrypcji, która pozwala subskrybentom oglądać AEW Dynamite na żywo i będzie również mieć dostęp do wyłącznego programowania, w tym filmy i powtórki zza kulis. Jednak usługa nie obejmuje PPV, takich jak Full Gear; dostajesz je osobno.

AEW Plus kosztuje 4,99 USD / miesiąc i 2,99 USD / odcinek, co jest dość tanie, biorąc pod uwagę to, co otrzymasz w zamian. Fite TV nie może oferować usługi za darmo. Według Tony Khan:

„Nie możemy transmitować na żywo za darmo w Wielkiej Brytanii z powodu innych rozkładów reklam niż w USA. ITV + ITV4 pokaże bezpłatne transmisje, dzięki czemu nasz program będzie dostępny dla większości fanów w Wielkiej Brytanii! ”Tony Khan Twitter

oglądałem Fyter Fest i Double or Nothing. Szczerze mówiąc, z tą jakością AEW powinien wkrótce dać WWE szansę na swoje pieniądze. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co ta usługa przynosi do stołu.

Dostępność

AEW Plus jest przeznaczony dla osób mieszkających poza Stanami Zjednoczonymi. Wydarzenia PPV są zwykle kupowane za pośrednictwem Fite.tv dla międzynarodowi widzowie. Teraz, tak jak to się stało Wrestling uderzeniowy i Pierścień honoru, Fite TV daje fanom nową usługę przesyłania strumieniowego AEW. Aby rzucić więcej światła na tę sprawę, oto gdzie jest dostępny AEW Plus:

 • Wielka Brytania
 • Irlandia
 • Australia
 • Japonia
 • Włochy
 • Hiszpania
 • Chile
 • Brazylia
 • Bliski wschód

Jeśli nie wiesz, TNT ma prawa aby pokazać tygodniowy odcinek w Stany Zjednoczone. Ale jakim kosztem? Aby uzyskać do niego dostęp, musisz mieć ważną subskrypcję kablową.

Cóż, większość ludzi przecina obecnie sznurek i nie wydaje się to już rozwiązaniem. Niestety z tego powodu, usługa jest zablokowana w kraju. Widzisz, tak nazywamy blokowanie geograficzne. Mechanizm, który kończy dostęp użytkownika Internetu do niektórych treści na jego podstawie położenie geograficzne.

Usługa może ustalić miejsce pobytu, badając jego / jej adres IP. W przypadku AEW Plus adres IP w USA zapewni Ci natychmiastową blokadę. Oto, co dostałem, gdy próbowałem uzyskać dostęp do usługi w USA:

„Niestety, ta oferta członkostwa nie jest dostępna na twoim terytorium.Błąd AEW Plus

Jeśli masz Brytyjski adres IP, Komunikat o błędzie przestanie istnieć. Ale pytanie brzmi: jak możesz zdobądź adres IP spoza USA jeśli jesteś w Ameryce? Znajdź swoją odpowiedź poniżej.

Od wybranych krajów do każdego miejsca – AEW Plus Global

Aby móc kupić członkostwo AEW Plus, należy fałszywa lokalizacja online i pojawiają się w jednym z krajów, o których wspomniałem powyżej. Innymi słowy, powinieneś mieć adres IP w tych regionach.

Najłatwiejszym sposobem na usunięcie tego jest użycie Wirtualnej sieci prywatnej. Internauci znają to jako VPN, narzędzie bezpieczeństwa, które chroni twoje dane za pomocą szyfrów wojskowych. To maskuje twoją tożsamość aby nawet Twój dostawca usług internetowych nie mógł śledzić tego, co robisz online. Innymi słowy, będziesz przeglądać internet anonimowo.

VPN przekierowuje ruch przez jeden z serwerów w wybranym kraju. Po nawiązaniu połączenia Twoje dane prawdopodobnie będą pochodzić z tego obszaru, więc będziesz postrzegany jako aktualny mieszkaniec.

To nie wszystko. To ukrywa twój adres IP i przypisuje ci nowy ważny w miasto bramy gdzie znajduje się serwer. W rezultacie będziesz mógł uzyskać dostęp do treści objętych ograniczeniami w tym obszarze. Jeśli chcesz AEW Plus, połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, uzyskaj brytyjski adres IP, i dobrze jest iść.

Kroki

Jeśli nadal nie możesz otoczyć go głową, oto dokładnie to, co musisz zrobić uzyskaj abonament AEW Plus w Stanach Zjednoczonych:

 1. Po pierwsze, zasubskrybuj usługę VPN, która ma serwery w wyżej wymienionych krajach. Jako rekomendację wybierz ExpressVPN.
 2. Po utworzeniu konta możesz pobierz ich aplikację z ich strony internetowej lub rodzimego App Store.
 3. Teraz uruchom aplikację i Zaloguj się z nazwą użytkownika i hasłem.
 4. Połącz się z serwerem gdzie można kupić AEW Plus.
 5. Iść do Oficjalna strona Fite TV.
 6. Subskrybuj AEW Plus w Stanach Zjednoczonych.Odblokowany AEW Plus

Polecenie wiarygodnego VPN nie jest pozbawione właściwa ocena. ExpressVPN jest jednym z najlepszych dostawców w branży, szczycącym się 3000 serwerów w 94 krajach. Jeśli więc ma dostęp do zablokowanych treści, których szukasz, ten dostawca jest Twoim najlepszym narzędziem.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ExpressVPN chroni Twoje dane za pomocą najnowszych szyfrowania klasy wojskowej i funkcje prywatności. Obejmuje to wyłącznik awaryjny aby zakończyć połączenie w przypadku awarii sieci VPN, a ścisłe zasady braku logowania, i silne protokoły bezpieczeństwa. Jeśli ExpressVPN nie spełnia twoich potrzeb, zawsze możesz sprawdzić jedną z tych alternatyw w poniższej tabeli.

AEW – promocja zapasów, z którą należy się liczyć

Całe Elite Wrestling zostało założone 1 stycznia 2019 r. W ciągu niecałego roku promocja stanowiła zagrożenie dla największej firmy zapaśniczej WWE. Po pierwsze, zaczął od zebrania kilku swoich gwiazd, aby dodać je do swojej listy. To obejmuje Chris Jericho i Dean Ambrose (Jon Moxley).

To nie wszystko, pamiętasz Stardust na WWE? Tak, ten dziwnie wyglądający chwyt WWE Cody Rhodes za dawnych czasów. Cóż, irytujący zapaśnik jest teraz jednym z współzałożyciele AEW. Myślę, że to subtelny sposób na powrót do WWE za rolę, którą mu dali. Lista AEW rośnie z każdą minutą, w tym talenty z całego świata.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na niektóre z największe nazwiska w promocji, którą można oglądać na żywo w każdą środę za pomocą AEW Plus w Fite TV:

AEW Plus Fite TV – Kompatybilność urządzeń

Kiedy już zdobędziesz Subskrypcja AEW Plus, możesz oglądać najlepsze cotygodniowe mecze na żywo Aplikacja Fite TV. Nie wiesz, które urządzenia obsługują aplikację? Oto pełna lista:

 • Windows
 • System operacyjny Mac
 • Chromecast
 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Android TV
 • Amazon Fire TV
 • PlayStation (przeglądarka)
 • Xbox
 • Telewizor apple
 • Roku

Kup AEW Plus w Stanach Zjednoczonych – Wylogowanie

Tylko dla 4,99 USD / miesiąc, fani będą mogli oglądać wyczekiwany cotygodniowy program AEW, AEW Dynamite na żywo lub na żądanie na arenie międzynarodowej. Cóż, ci w USA również mogą skorzystać z tej opcji, jeśli tak skorzystaj z VPN.

Właśnie połączyć się z serwerem gdzie usługa jest dostępna i dobrze jest iść. Teraz możesz strumieniuj AEW za pomocą AEW Plus w dowolnym miejscu na świecie. Powiedz mi, czy to idealna alternatywa dla kabla? Czy jesteś podekscytowany AEW Dynamite?? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map