Jak zdobyć Sky Go w USA

Jak oglądać Sky Go w USA? Sky Go to popularna usługa telewizji internetowej, która stanowi fantastyczny sposób na obejrzenie programów i filmów na żywo oraz na żądanie. Ten kanał ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, więc jeśli z jakiegoś powodu jesteś poza krajem, nie będziesz mieć dostępu do Sky Go. Główny powód, dla którego zostałeś napotkany na blokadę podczas próby uzyskania dostępu do Sky Go, wiąże się z twoim adresem IP. Po wyprowadzce z kraju Twój adres IP zmienił się, ponieważ teraz masz adres IP kraju, w którym obecnie przebywasz.


Jak oglądać Sky Go w USA

Jak oglądać Sky Go w USA

Teraz jedynym sposobem na strumieniowe przesyłanie treści Sky Go jest posiadanie brytyjskiego adresu IP. I to nie może być łatwiejsze zadanie dla dostawcy usług VPN. Inteligentny serwer proxy DNS może również zabrać Cię do Sky Go, gdziekolwiek jesteś, ale nie poprzez zmianę adresu IP. Najważniejsze jest to, że możesz oglądać Sky Go UK w Ameryce, jeśli korzystasz z VPN lub Smart DNS na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android i iOS.

Jak oglądać Sky Go w USA za pomocą VPN

Brytyjscy emigranci mieszkający za granicą nie będą już zazdrościć obywatelom brytyjskim, ponieważ sami golą luksus streamowania na żywo i treści na żądanie z Sky Go. Dzięki VPN nie muszą przekraczać granic ani wyczarować jakiegoś cudu, aby uzyskać dostęp do Sky Go. VPN lub wirtualna sieć prywatna to oprogramowanie, które zapewnia pożądaną lokalizację przez zmianę adresu IP. To działa jak serwer pośredniczący między twoim urządzeniem a witryną, kanałem lub usługą, do której chcesz uzyskać dostęp. Oto, co możesz uzyskać, próbując oglądać Sky Go w Stanach Zjednoczonych:

„Usługa Sky go jest dostępna tylko dla użytkowników łączących się z Wielką Brytanią lub Republiką Irlandii. Wygląda na to, że jesteś poza tymi terytoriami. ”

Po podłączeniu do sieci VPN dane przesyłane są przez ten cyfrowy tunel utworzony przez sieć VPN, w którym zostają zaszyfrowane, zanim dotrą do innej sieci. Jeśli więc jesteś w Stanach Zjednoczonych i chcesz oglądać Sky Go UK, musisz połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii. Zapewni to tymczasowe brytyjskie prawo własności intelektualnej i umożliwi dostęp do treści w Wielkiej Brytanii. Naucz się wszystkich kroków tutaj:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii. Otrzymasz Brytyjski adres IP.
 5. Na koniec odwiedź stronę Sky Go lub uruchom jej aplikację.
 6. Oglądaj Lucky Mana Stana Lee, notkę Stick i S.W.A.T w USA.

Chcesz Sky Go w Stanach Zjednoczonych? Zarejestruj się za pomocą ExpressVPN i zobacz, jak płynnie odblokowują usługi przesyłania strumieniowego. Ten dostawca usług jest z jakiegoś powodu drogi ze względu na ich niezrównaną jakość usług. Gwarantują one obejście wszelkiego rodzaju ograniczeń geograficznych na całym świecie, więc nie zastanawiaj się ExpressVPN. Inni dostawcy usług VPN są przedstawieni w poniższej tabeli, jeśli chcesz je sprawdzić. Przeczytaj nasz artykuł na temat najlepsza VPN dla Sky Go dla lepszego zrozumienia.

Jak oglądać Sky Go w USA za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Tańszą alternatywą dla uzyskania Sky Go w USA byłby inteligentny serwer proxy DNS. Nie jest tak bezpieczny jak VPN, ale wykonuje zadanie. Rozumiemy przez to, że Sky Go i wiele innych kanałów zostaje odblokowanych gdziekolwiek jesteś. Zasadniczo robi to, przekierowuje ruch niezbędny do zidentyfikowania twojej lokalizacji geograficznej za pośrednictwem wyznaczonych serwerów, umożliwiając w ten sposób dostęp do dowolnych treści. Oto jak korzystasz ze Smart DNS, aby uzyskać dostęp do Sky Go w Ameryce:

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę Sky Go.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści Sky Go.

Unlocator to dość stabilny serwer proxy Smart DNS, który może łatwo odblokować Sky Go w USA wraz z 200 innymi kanałami z dowolnego miejsca na świecie. Działa z dużą prędkością, ponieważ nie szyfruje wszystkich twoich danych, tak jak robiłby to VPN. Niezależnie od tego nadal jest to tani sposób na odblokowanie niektórych ulubionych kanałów za granicą.

Oglądaj Sky Go w USA

Oprócz umożliwienia oglądania Sky Go w Stanach Zjednoczonych, VPN oferuje wiele innych korzyści, które poprawiłyby twoje wrażenia z Internetu. Niezależnie od tego, czy chcesz odblokować Sky Go w Irlandii, czy inny kanał z innego kraju, VPN i serwery proxy Smart DNS zapewniają Ci ochronę. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, którą VPN wybrałbyś do oglądania Sky Go w Ameryce.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map