Najlepsza sieć VPN dla Pantaya

Pantaya, usługa over the top została uruchomiona w 2017 roku. Oferuje największą i najbardziej różnorodną kolekcję hiszpańskich hitów, jaką można znaleźć. Jednak dostęp do Pantaya stanowi problem, z którym niewielu wie, jak sobie z tym poradzić. Usługa skierowana jest do Latynosów mieszkających w USA. Nawet jako subskrybent podróżowanie za granicę oznacza brak możliwości przesyłania strumieniowego z usługi. W tym artykule dowiesz się, jak rozwiązać problem za pomocą sieci VPN.


Najlepsza sieć VPN dla Pantaya

Najlepsza sieć VPN dla Pantaya

Co to jest Pantaya?

Odpowiednio tytuł „Pantaya” oznacza „ekran” w języku hiszpańskim. Dowodem na to są czasy, w których serwis poświęcił na to, aby nawet obce treści były konsumowane przez latynoskich odbiorców. Na przykład współpraca z Lionsgate będzie miała ofertę usługową filmów Lionsgate dubbingowanych w języku hiszpańskim. Dlatego strumieniowanie amerykańskich treści jest teraz możliwe do zrozumienia dla latynoskiej publiczności.

Uruchomienie tej ekskluzywnej usługi językowej wydaje się bardzo spójne, ponieważ Stany Zjednoczone są domem dla drugiego co do wielkości hiszpańskojęzycznego świata. Pantaya oferuje swoim subskrybentom treści, takie jak filmy dokumentalne, seriale, a także pierwsze wydania, i jest dostępna za około 6 USD miesięcznie. Pantaya oferuje również aplikacje dla użytkowników, którzy chcą uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem iOS, Internetu, Androida lub Amazon Prime. Jest również dostępny przez Roku.

Jak odblokować Pantaya podczas pobytu poza USA

Twój adres IP lub adres protokołu internetowego przekazuje szczegółowe informacje o twoim połączeniu, takie jak twoja lokalizacja, a nawet twoja tożsamość. Aby to zmienić i móc odblokować Pantaya poza USA, musisz zasubskrybować dostawcę wirtualnej sieci prywatnej. Usługa VPN jest w zasadzie jedną z najbardziej niezawodnych usług, do których możesz się zwrócić w celu uzyskania nieograniczonego dostępu do stron blokowanych geograficznie.

VPN działa poprzez zmianę adresu IP podczas łączenia się ze zdalnymi serwerami dostawcy. Są to serwery umieszczone w różnych lokalizacjach na całym świecie. W ten sposób wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do Pantaya, to przekierować połączenie przez serwer z siedzibą w USA. Sprawdź, jak odblokować Pantaya poniżej:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na Androida, iOS, PC lub Mac.
 3. Zaloguj się za pomocą konta VPN i połącz się z serwerem w USA.
 4. Uruchom Pantaya.
 5. Przesyłaj strumieniowo najlepsze hiszpańskie treści na Pantaya, gdziekolwiek jesteś.

ExpressVPN jest narzędziem internetowym znanym z obchodzenia regionalnych ograniczeń. Nie tylko to, ale również chroni twoje urządzenie przed wszelkimi próbami włamania się i monitorowania przez podmioty zewnętrzne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co będzie w tej recenzji, oto najlepsze VPN dla Pantaya.

Najlepsze VPN dla Pantaya

Użytkownicy VPN mają wiele zalet w porównaniu z tymi, którzy ich nie mają. Wynika to z faktu, że VPN podnosi poziom bezpieczeństwa poprzez szyfrowanie ruchu użytkownika. Szyfrowanie utrudnia stronom trzecim odkodowanie ruchu użytkowników, w tym również ISP użytkowników. Ograniczenie dostępu ISP do ruchu użytkowników oznacza unikanie wszelkich środków, które można zastosować w celu ograniczenia lub kontroli połączenia.

Takie metody obejmują nałożenie ograniczeń przepustowości na niczego niepodejrzewających użytkowników lub nawet blokowanie dostępu do określonej witryny. Takie praktyki są znane jako ograniczanie przepustowości i można ich uniknąć poprzez użycie VPN.

Na rynku pełnym setek dostawców przeglądanie różnych dostawców w poszukiwaniu idealnego rozwiązania może być frustrujące. Aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy listę kilku usług, które gwarantują najlepszą jakość usług. Spójrz poniżej:

1. ExpressVPN

Pochodzimy z Brytyjskich Wysp Dziewiczych ExpressVPN, i znajduje się na szczycie listy jako nasz najbardziej polecany dostawca. Usługa ma prawie 2000 serwerów w swojej sieci, obecnych w ponad 90 krajach. ExpressVPN jest reklamowany za doskonałą obsługę klienta i nigdy nieudaną usługę VPN.

Używa 256-bitowego szyfrowania AES do ochrony i pozwala na maksymalnie 3 jednoczesne połączenia dla każdego abonenta. ExpressVPN ma również jedną unikalną funkcję, którą oferuje większość konkurentów, a mianowicie narzędzie do dzielonego tunelowania.

Za pomocą tego narzędzia ExpressVPN pozwala wybrać, które części ruchu mają być szyfrowane, a które nie. Usługa ma również klienta VPN, który jest wystarczająco łatwy w nawigacji, co zapewnia niezawodny dostęp do wszystkich 200 000 adresów IP. Usługa obiecuje nie przechowywać żadnych dzienników ruchu użytkowników, a także pozwala im wybrać protokół VPN, z którym należy się połączyć.

Użytkownicy mogą wybierać spośród OpenVPN, SSTP, PPTP i IKEv2, ale zaleca się korzystanie z OpenVPN, ponieważ jest on najbardziej zaawansowany. Usługa ma również przełącznik zabijania w Internecie i jest kompatybilna z Torem, aby zapewnić niezrównaną anonimowość. Dowiedz się więcej o tym, przechodząc przez nasz Przegląd ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish oferuje inną realną opcję jako usługę obsługującą przesyłanie strumieniowe. Usługa z siedzibą na Florydzie nadzoruje blisko 1100 serwerów z lokalizacjami w ponad 60 krajach. IPVanish jest również jednym z nielicznych posiadających serwery fizyczne zamiast wirtualnych, które również bezpośrednio nimi zarządzają.

Daje to im dużą przewagę nad tymi, którzy zatrudniają, ponieważ bezpośrednia własność oznacza brak zaangażowania stron trzecich. Mimo że ma siedzibę w USA, IPVanish obiecuje, że dane użytkownika pozostaną prywatne, dzięki ich ścisłej zasadzie zerowego logowania.

IPVanish szczyci się siecią poziomu 1, która jest w stanie obsłużyć czyjeś torrenty. Usługa obiecuje ułatwić nieograniczone przesyłanie plików między użytkownikami i zachować anonimowość całej operacji dla użytkownika. Usługa ma również najwyższą zdolność do obsługi wielu urządzeń, mieszcząc do 10 dla tych, którzy zdecydują się współpracować z usługą.

IPVanish oferuje również ochronę przed wyciekiem DNS, a także wyłącznik awaryjny, który uruchamia się za każdym razem, gdy klient VPN zostanie przejęty. Pula ponad 40 000 adresów IP zapewnia duży wybór do wyboru, a nieograniczony limit danych oznacza brak ograniczeń dla klientów. Sprawdź pozostałe funkcje, przeglądając nasze Recenzja IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN pasuje do rachunku dla każdego, kto szuka prawdziwie globalnego poziomu dostępu do Internetu. Usługa obejmuje ponad 4500 serwerów, które nadzoruje, wszystkie w ponad 60 krajach. Liczba serwerów w sieci pozwala mu oferować szereg funkcji, które są tylko dla nich wyłączne. Jedną z takich funkcji jest podwójna ochrona danych.

Użytkownicy NordVPN dwukrotnie szyfrują swój ruch, ponieważ przechodzi on przez dwa serwery VPN przed dotarciem do preferowanych stron. Oznacza to podwojenie poziomu 256-bitowego szyfrowania AES oferowanego przez inne usługi.

Pod względem serwerowym NordVPN ma kolekcję zaciemnionych serwerów, do których użytkownicy w regionach wysoce ocenzurowanych mogą uzyskać dostęp. To pozwala im korzystać z NordVPN bez wykrycia. Usługa działa również świetnie do torrentowania i jest idealna do usług przesyłania strumieniowego takich jak Pantaya i US Netflix dla użytkowników spoza USA.

Subskrybenci mają również dostęp do oprogramowania, takiego jak CyberSec i SmartPlay, które znacznie poprawia ich wrażenia. CyberSec pozwala użytkownikom zarządzać niechcianymi reklamami, a SmartPlay zapewnia im dostęp do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Aby dowiedzieć się więcej o tej usłudze, zobacz naszą Recenzja NordVPN.

Podsumuj najlepsze sieci VPN dla Pantaya

Trzej dostawcy, których wymieniliśmy powyżej, są w stanie zapewnić bezproblemowe przesyłanie strumieniowe. Zapoznaj się z poszczególnymi recenzjami, ponieważ zawierają one więcej informacji o każdej usłudze. Pomoże Ci to wybrać usługę VPN, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map