Najlepsza sieć VPN dla Redbox

Redbox to firma znana z trzymania się modelu wypożyczania filmów w czasach, gdy cały świat nadal korzysta z transmisji strumieniowej online. Zaskakujące jest to, że ich fizyczny model wypożyczania DVD nadal ma się dobrze, pomimo prognoz, że do tej pory straciliby udział w rynku. Może to wynikać z ciągłego skutecznego marketingu lub po prostu faktu, że jego klienci są tak lojalni wobec swojej marki. W każdym razie sukces w utrzymaniu działalności wypożyczalni nie powstrzymał firmy od wejścia w serwis przesyłania strumieniowego wideo na żądanie.


Najlepsza sieć VPN dla Redbox

Najlepsza sieć VPN dla Redbox

Co to jest Redbox?

Redbox uruchomił platformę wideo na żądanie w 2013 r. Później jednak poprawił swoją decyzję, przechodząc z modelu subskrypcji na model wideo na żądanie. Oznacza to, że usługa nadal oferowała tę samą usługę wynajmu, co za pośrednictwem swoich kiosków, ale teraz rozszerzyła ją na cyfrową wersję swoich produktów. Przedstawiciele RedBox twierdzili, że jest znacznie tańszy, ponieważ pozwala im lepiej zarządzać przychodami i unikać problemów licencyjnych.  

Usługa ta, nazywana na żądanie Redbox, umożliwia wypożyczanie filmów w cenie od 2 do 4 USD na 48 godzin. Wstępna wycena dotyczy tytułów, które znajdują się na ich liście od dłuższego czasu, podczas gdy ta ostatnia dotyczy znacznie nowszych wydań. Ci, którzy chcą posiadać tytuły na dobre, mogą je kupić za 10 USD lub więcej. Jako usługa, która została uruchomiona z około 7000 tytułów, Redbox on Demand z pewnością będzie opłacalną usługą streamingu do sprawdzenia.

Jako usługa, w której kioski z wypożyczalnią są obecne tylko w USA, sensowne jest, aby Redbox on Demand podążał tą samą ścieżką. Jest to prawdopodobnie spowodowane różnymi problemami licencyjnymi, na które może napotkać, jeśli udostępni wiele nowych wydań wszystkim innym krajom. W rezultacie użytkownicy, którzy wolą wypożyczać filmy z Redbox na żądanie, mogą być w bardzo niekorzystnej sytuacji, jeśli kiedykolwiek podróżują poza granice kraju. Wynika to z faktu, że aplikacja lub witryna RedBox będzie mogła odebrać adres IP i ograniczyć dostęp. Czy istnieje sposób na obejście tego? Odpowiedź brzmi tak.

Jak odblokować Redbox będąc poza USA

Najlepszym sposobem obejścia tego rodzaju ograniczeń jest znalezienie rozwiązania, które pozwoliłoby użytkownikom ukryć swój adres IP. Na szczęście możesz to zrobić za pomocą VPN. Korzystanie z VPN umożliwia klientom zmianę adresu IP, a następnie zmianę szczegółów, takich jak ich lokalizacja lub tożsamość.

Gdy użytkownik subskrybuje usługę VPN, może przekierować swój ruch, łącząc się ze zdalnymi serwerami w różnych krajach. Po nawiązaniu połączenia wyświetlony adres IP przekopiuje witrynę, do której próbują uzyskać dostęp, myśląc, że użytkownik ma siedzibę wszędzie tam, gdzie znajduje się serwer, z którym się łączy. Jeśli więc mieszkasz poza USA, wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem z siedzibą w Ameryce, aby uzyskać dostęp do Redbox na żądanie.

Oto jak odblokować Redbox poza USA:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj klienta VPN na Androida, iOS, PC lub Mac.
 3. Zaloguj się za pomocą konta VPN i połącz się z serwerem w USA.
 4. Teraz, gdy masz już amerykański adres IP, uruchom Redbox.
 5. Przesyłaj strumieniowo Redbox niezależnie od bieżącej lokalizacji.

Korzystanie z VPN może być zniechęcające dla pierwszego użytkownika, ale przyzwyczajanie się do niego zajmuje bardzo mało czasu. Usługa jest również bardzo korzystna, ponieważ pomaga zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, gdy są online. Oznacza to większe zaufanie podczas uzyskiwania dostępu do banku online lub podczas zakupów w domu. Powiedziawszy to, oto tabela przedstawiająca najlepsze VPN na rynku.

Najlepsze VPN dla RedBox na żądanie

Wybór najlepszej usługi do subskrypcji może być czasem kłopotliwy. Dlatego stworzyliśmy listę wiarygodnych dostawców, do których możesz się zwrócić w celu uzyskania płynniejszej obsługi. Oto nasze najlepsze typy najlepszych VPN dla Redbox na żądanie.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest obecnie jednym z najlepszych dostawców w branży. Usługa ma prawie 2000 serwerów w swojej sieci, zapewniając swoim klientom ponad 200 000 adresów IP do połączenia. Usługa znajduje się również w bezpiecznym regionie Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Obszar ten nie podlega żadnej jurysdykcji regulacyjnej w zakresie danych i dlatego nie jest w stanie usunąć żadnych informacji o użytkownikach. Ponadto usługa implementuje również zasadę zerowego rejestrowania, aby zachować szczelność.

ExpressVPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, które działa w tandemie z protokołami VPN, takimi jak SSTP, PPTP, L2TP / IPSec. Najbardziej zalecanym jest OpenVPN, jest on domyślną opcją. ExpressVPN oferuje również godną pochwały obsługę klienta. Jego zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, czat na żywo, sprzedaż biletów e-mail lub media społecznościowe. Usługa oferuje również funkcję dzielonego tunelowania, która pozwala zarządzać szyfrowaniem. Co więcej, wykrywa również zaciemnione serwery, które świetnie nadają się do użytku w krajach o bardzo ograniczonym dostępie. Aby uzyskać pełniejsze informacje na temat tego, czego można oczekiwać od tego dostawcy, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish jest drugim najbardziej niezawodnym dostawcą, do którego możesz się zwrócić. Wynika to z szerokiego zasięgu do 1500 serwerów na całym świecie. Te serwery łącznie zapewniają do 40 000 adresów IP swoim abonentom do wyboru. Usługa umożliwia także do 10 wielu połączeń w ramach subskrypcji. Jeśli wszyscy dziesięciu użytkowników się połączą, usługa nadal pozwala każdemu z nich cieszyć się nieograniczoną przepustowością, a także nieograniczonymi możliwościami przełączania serwerów.

Nawet jako usługa z siedzibą w USA, IPVanish nadal zapewnia swoim użytkownikom pełne bezpieczeństwo i anonimowość. Dostawca polega na 256-bitowym szyfrowaniu AES, a także na ścisłej implementacji zasad zerowego rejestrowania. IPVanish zapewnia również, że jego użytkownicy mogą wybierać między pobraniem klienta VPN lub po prostu trzymaniem się innych internetowych form ochrony. Istnieje protokół SOCKS5 web proxy, który użytkownicy mogą wypróbować. Możesz także szereg rozszerzeń przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat zakresu funkcji oferowanych przez IPVanish, zapoznaj się z naszą bardziej szczegółową recenzją IPVanish.

3. NordVPN

Nasza lista kończy się na NordVPN. Ten jest silnym dostawcą znanym ze swojej wszechstronności i łatwości. Jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet ciężkich użytkowników. Usługa ma siedzibę w Panamie i ma w swojej sieci prawie 4000 serwerów. NordVPN pozwala również użytkownikom wybrać, z którymi serwerami się połączyć, ponieważ większość jego serwerów jest zoptymalizowana do różnych zastosowań. Takie zastosowania obejmują przesyłanie strumieniowe HD, torrentowanie, pobieranie zbiorcze lub granie w gry online.

Podwójny protokół VPN NordVPN jest powiązany z już 256-bitowym szyfrowaniem AES klasy wojskowej. Dzięki temu jest bardziej efektywny, ponieważ kieruje go przez dwa serwery zamiast jednego. Usługa obsługuje do 6 jednoczesnych połączeń. Działa również dobrze z Torem przez VPN, aby zapewnić naprawdę anonimowe przeglądanie. Dostawca ma również serię zaciemnionych serwerów, na których użytkownicy mogą polegać, jeśli mieszkają w krajach o wysokiej cenzurze. Oprócz tego NordVPN zapewnia swoim klientom pełną ochronę przed wyciekiem DNS, a także dedykowane adresy IP dla użytkowników, którzy preferują bardziej spersonalizowaną ochronę. Aby uzyskać bardziej dogłębne spojrzenie na usługę, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla RedBox

Wypożyczanie ulubionych filmów z Redbox On Demand podczas podróży może być łatwiejsze tylko po zarejestrowaniu się za pomocą VPN. Trzej dostawcy, których wymieniliśmy powyżej, są więcej niż w stanie zapewnić dostęp do usługi poza Stanami Zjednoczonymi, więc nie powinieneś mieć żadnego ważnego powodu, aby przegapić swoje ulubione filmy podczas podróży.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map