Najlepsza sieć VPN dla telewizorów Vizio Smart

2018 jest dobrym rokiem dla Vizio, tak się składa, że ​​65-calowy telewizor kwantowy z serii P zadebiutował zabójczo. Kalifornijska firma telewizyjna dokonała znaczącej zmiany w jakości i dostępności nowej oferty telewizorów Smart obsługiwanych przez SmartCast. Opcje ekonomiczne sprawiają, że Vizio jest popularną nazwą w wielu amerykańskich gospodarstwach domowych. Po wydaniach w 2018 roku jedyną rzeczą, która może uczynić telewizory jeszcze lepszymi, jest połączenie ich za pomocą VPN. VPN pozwala odblokowywać strony internetowe, omijać geobloki oraz uzyskiwać dostęp do usług i aplikacji niedostępnych w twoim kraju. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, która sieć VPN najlepiej działa z telewizorami Vizio Smart.


Najlepszy Vizio TV VPN

Najlepsza sieć VPN dla Vizio Smart TV

Podsumowanie najlepszych VPN Vizio Smart TV VPN

Jeśli wiesz, co robi VPN i wiesz, jak zainstalować VPN na Smart TV, takim jak Vizio, nie musisz czytać reszty artykułu. Najlepsze sieci VPN dla Vizio Smart TV to:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Najlepsze sieci VPN dla telewizorów Vizio Smart

Czynnikiem odróżniającym Smart TV od zwykłego telewizora jest możliwość połączenia z Internetem. Telewizory inteligentne działają jak platformy strumieniowe, zapewniając dostęp do szeregu aplikacji, usług i treści w jednym miejscu.

Internet nie jest jednak zbyt bezpieczny, a telewizory inteligentne nie istnieją w świecie bez cyberprzestępczości i kradzieży danych. Nie są też bardzo prywatne, twój dostawca usług internetowych lub osoba trzecia może łatwo dowiedzieć się, co oglądasz, kiedy i na jakim kanale / aplikacji. Aby uchronić się przed możliwymi atakami i szpiegostwem, musisz mieć VPN. Po prostu VPN wykona 3 rzeczy:

 • Szyfruj swoje dane, chroniąc Cię przed kradzieżą danych.
 • Przekieruj swój ruch przez bezpieczne połączenie, blokując osobom trzecim dostęp do Twojej aktywności online.
 • Ukryj swój prawdziwy publiczny adres IP, podając adres IP zgodny z serwerem, z którym się łączysz.

Zmiana adresu IP daje dostęp do treści dostępnych tylko w innych krajach, a nawet może otwierać nowe kanały i aplikacje, z których możesz korzystać. Innymi słowy, VPN jest doskonałym towarzyszem Smart TV. Oto 3 najlepsze sieci VPN dla telewizorów Vizio Smart TV:

ExpressVPN

Mimo że ExpressVPN jest trochę kosztowny, jest to najlepsza usługa, jaką można uzyskać, jeśli chodzi o VPN. ExpressVPN ma 2000 serwerów w 94 krajach, co czyni go doskonałym VPN do odblokowywania stron internetowych i aplikacji. Oferuje również 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS / IPv6, dzielone tunelowanie i przełącznik zabicia, aby zagwarantować prywatność w Internecie. ExpressVPN ma również funkcję Smart DNS, która doskonale nadaje się do odblokowywania różnych kanałów jednocześnie. ExpressVPN ma listę przydatnych podręczników instalacji online dla użytkowników, którzy chcą zainstalować VPN na urządzeniach, które nie mają natywnej aplikacji VPN. Aby dodać do wszystkich powyższych, ExpressVPN jest jednym z niewielu dostawców VPN, którzy nadal mogą odblokować amerykańską Netflix!

Przeczytaj pełną recenzję ExpressVPN tutaj i nie zapomnij wypróbować usługi samodzielnie. Nie masz nic do stracenia, ponieważ oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bez żadnych pytań!

BulletVPN

Nie tak drogie jak ExpressVPN, opcja 2 to świetny dostawca VPN z jeszcze jedną bezpłatną funkcją Smart DNS. BulletVPN szybko podbiegł do szeregu dostawców VPN, aby stać się jedną z najlepszych usług na rynku. VPN może mieć mniejszą liczbę serwerów niż pozostałe dwie sugestie, ale BulletVPN udaje się zapewnić przyzwoity globalny zasięg serwera niezależnie od tego. Jako streaming VPN, BulletVPN oferuje również możliwość odblokowania US Netflix i zoptymalizował swoje serwery, aby zagwarantować szybkie przesyłanie strumieniowe.

Oto pełna recenzja BulletVPN, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystko, co może zaoferować ten dostawca. Fajna rzecz? Mają także 30-dniową zasadę zwrotu „bez zadawania pytań”!

NordVPN

Trzecią opcją dla telewizorów Vizio Smart jest NordVPN. Mają także funkcję Smart DNS, Smart Play i rywalizują z każdym dostawcą VPN pod względem liczby serwerów. NordVPN oferuje również funkcję podwójnego szyfrowania VPN, 2048-bitowe szyfrowanie SSL oraz do 6 jednoczesnych połączeń urządzeń z kontem. Wszystkie ich serwery obsługują szybkie prędkości Internetu i zapewniają płynne przesyłanie strumieniowe.

Możesz przeczytać pełną recenzję NordVPN tutaj. Jeszcze raz wypróbuj usługodawcę, korzystając z jego 30-dniowej polityki zwrotów!

Jak zainstalować VPN na telewizorach Vizio Smart

Telewizory Vizio Smart TV nie obsługują rodzimych aplikacji VPN, więc musisz skonfigurować VPN, aby działał na Twoim Smart TV. Nie martw się, to nie jest tak skomplikowane, jak się wydaje. Oto 3 sposoby wykorzystania VPN do pracy na Vizio Smart TV:

 • Zainstaluj VPN na routerze: Jeśli zainstalujesz VPN na routerze, każde urządzenie podłączone do Internetu będzie chronione przez VPN. Ta opcja działa tylko wtedy, gdy masz router zgodny z VPN, ale większość nowych routerów tak. Możesz przeczytać ten przewodnik, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, w jaki sposób zainstalować VPN na routerze.
 • Udostępnij połączenie sieciowe komputera PC lub Mac urządzeniu Smart TV: Możesz całkowicie pominąć konfiguracje, instalując aplikację VPN na komputerze Mac lub PC i udostępniając połączenie sieciowe Smart TV. Innymi słowy, telewizor Smart TV miałby dostęp do Internetu za pośrednictwem połączenia hotspot z pulpitu. Oto bardziej szczegółowy przewodnik dotyczący udostępniania połączenia w systemie Windows, który może pomóc.
 • Użyj inteligentnego serwera proxy DNS: Jednym z powodów, dla których zasugerowałem te VPN, jest ich funkcja Smart DNS. Smart DNS nie jest dokładnie taki jak VPN, ale można go bezpośrednio skonfigurować na Smart TV. Każdy z wyżej wymienionych dostawców ma przewodniki dotyczące konfigurowania funkcji Smart DNS na swoich stronach internetowych.

Najlepsza sieć VPN dla Vizio Smart TV – końcowe myśli

W dobie cięcia kabli popularność telewizorów Smart rośnie wykładniczo. Telewizory Vizio Smart TV oferują teraz wspaniałą platformę opartą na technologii SmartCast (opartej na Chromecastu Google). Jest łatwy w obsłudze i sterowany za pomocą aplikacji, którą można pobrać na smartfona. Zawiera również szereg bezpłatnych i bez subskrypcji treści, na których można się obijać. Dzięki VPN możesz przenieść swój Smart TV na nowy poziom prywatności i jakości rozrywki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map