Najlepsza VPN dla TuneIn – odblokuj poza USA

Znalezienie usługi radiowej oferującej różnorodną muzykę, która przypadnie Ci do gustu, jest dziś znacznie łatwiejsze dzięki Internetowi. Możesz znaleźć wiele z nich za pomocą prostego wyszukiwania online. Jednak tylko nieliczni odpowiadają jakości, jaką uzyskasz, jeśli zdecydujesz się na TuneIn. Ta darmowa strona do strumieniowego przesyłania muzyki, uważana za Netflix radia, ma kilka imponujących funkcji. Jedną z nich jest to, że pozwoli Ci znaleźć stację radiową, która odtwarza muzykę każdego artysty, którego chcesz słuchać. Oprócz tego, że możesz swobodnie korzystać, nie wyświetlasz żadnych reklam, gdy lubisz muzykę.


Najlepsza VPN dla TuneIn - odblokuj poza USA

Najlepsza sieć VPN dla TuneIn – odblokuj poza USA

TuneIn Any Good?

Możesz korzystać z tej usługi wyłącznie za pośrednictwem ich witryny lub wybrać ich aplikację mobilną, aby słuchać, nawet gdy jesteś w ruchu. Aplikacja jest dostępna dla szerokiej gamy urządzeń i ma wersje, które mogą działać nawet w wybranych modelach samochodów. Korzystanie z aplikacji do przesyłania strumieniowego ma wiele interesujących zalet w stosunku do korzystania ze strony internetowej. Aplikacja umożliwia stosowanie bardziej zróżnicowanych kryteriów wyszukiwania, takich jak język, popularne stacje i najpopularniejsze podcasty, aby wyszukać stację. Możesz nawet zobaczyć, kto jeszcze wśród twoich kontaktów używa TuneIn. Istnieje również tryb samochodowy, który sprawia, że ​​przeglądanie stacji jest naprawdę łatwe, szczególnie podczas jazdy.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na pakiet premium, mają dostęp do meczów Premier League, 40 000 audiobooków i ponad 600 stacji muzycznych bez reklam.

Gdzie jest dostępny TuneIn?

Niestety usługa została uruchomiona tylko dla użytkowników z USA, Wielkiej Brytanii i Kanady. To duży cios, szczególnie dla użytkowników, którzy często podróżują. Oznacza to, że nie będą mogli uzyskać dostępu do usługi premium za granicą.

Usługa TuneIn opiera się na twoim adresie IP lub adresie protokołu internetowego, aby ustalić, czy znajdujesz się w obsługiwanym regionie. Jest to adres, który służy do identyfikacji połączenia komputera w Internecie i przekazuje informacje, takie jak lokalizacja i tożsamość. Aby uzyskać dostęp do usługi TuneIn poza Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią lub Kanadą, będziesz potrzebować narzędzia, które potrafi ukryć Twój adres IP lub sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś znajdował się w akceptowanych regionach. Wpisz VPN.

Najlepsza sieć VPN dla TuneIn – jak VPN pomaga

Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o tym terminie, VPN oznacza Virtual Private Network. Zasadniczo jest to grupa serwerów, z którymi można się połączyć w celu szyfrowania ruchu związanego z przeglądaniem. Serwery znajdują się w różnych częściach świata. Jeśli znajdziesz usługę, której jest ich sporo w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub Kanadzie, będziesz mieć dostęp do usługi premium TuneIn bez względu na to, gdzie jesteś.

Połączenie z jednym z tych serwerów pozwala zmienić rzeczywisty adres IP na wirtualny. Czyniąc to, możesz podnieść swój poziom prywatności, a także zachować anonimowość w trybie online. VPN pozwala również na dostęp do szerokiej gamy kanałów i witryn z ograniczeniami geograficznymi. Ukrywa także twoją aktywność online przed twoim dostawcą usług internetowych. W ten sposób będziesz amortyzowany od wszelkich prób ograniczenia połączenia. 

Najlepsze VPN dla TuneIn

Aby upewnić się, że trafisz na właściwy wybór, mamy kilka sugestii, od których możesz zacząć wyszukiwanie. Spójrz.

1. ExpressVPN

Żadna z usług nie zapewnia zwykle 100% korzyści i usług zgodnie z reklamą. ExpressVPN jest jednak inny. Ten wysokiej jakości dostawca VPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Jest to korzystne dla tego regionu, ponieważ region nie podlega żadnej jurysdykcji regulacyjnej w zakresie danych. Oznacza to, że nie są zobowiązani do udostępniania danych swoich klientów żadnym organom. To dodaje wiarygodności ich zerowej polityce rejestrowania.

ExpressVPN może się poszczycić ponad 2000 serwerami w swojej sieci, co oznacza, że ​​jest bardzo mało prawdopodobne, aby przegapić serwer, z którym można się połączyć. Istnieje również seria zaciemnionych serwerów na wypadek, gdybyś mieszkał w kraju, w którym korzystanie z VPN jest zabronione, i pozwalają ci korzystać z usługi bez wykrycia. Prędkości przesyłania strumieniowego są szybkie i niezawodne, a bezpieczeństwo zapewnia 256-bitowe szyfrowanie AES. ExpressVPN oferuje również usługę Smart DNS, która zapewnia, że ​​nic, co można prześledzić, pozostanie w dowolnej witrynie, którą chcesz odwiedzić. Usługa umożliwia do 3 jednoczesnych połączeń i może być używana na wielu różnych urządzeniach. Przejrzyj naszą recenzję ExpressVPN, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czego możesz się spodziewać po rejestracji.

2. IPVanish

Drugi na naszej liście jest IPVanish; ugruntowany dostawca z siedzibą w USA z około 1500 w pełni zarządzanymi serwerami. Ten dostawca usług działa w branży od prawie dwóch dekad i zyskał reputację dostawcy usług dla użytkowników, którzy oczekują niezawodnej szybkości i bezpieczeństwa. IPVanish obsługuje również do 10 jednoczesnych połączeń.

Usługa ma niezrównaną obsługę torrentów, ponieważ obsługuje anonimową wymianę plików P2P i nie nakłada żadnych ograniczeń na ruch P2P. Jest to również jeden z niewielu, który oferuje internetowy serwer proxy SOCKS5, co oznacza, że ​​nie musisz pobierać klienta VPN, jeśli nie chcesz. Dostawca obiecuje, że nie będzie przechowywać żadnych dzienników przeglądania i zabezpieczy połączenie za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. IPVanish oferuje nieograniczoną przepustowość, a także nieograniczone przełączanie serwerów, a także obsługuje protokoły VPN, takie jak IKEv2, L2TP i IPSec. Aby zobaczyć, co jeszcze czeka u tego dostawcy, zapraszamy do przejrzenia naszej recenzji IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN zapewnia bogatsze wrażenia w zakresie tego, co możesz zrobić z usługą. Przy uczciwej cenie w porównaniu do tego, o co proszą inne usługi o mniejszych możliwościach, zdecydowanie warto to sprawdzić. Założona w 2009 r. NordVPN ma siedzibę w Panamie, co znacznie ułatwia zachowanie prywatności w twoim połączeniu. Usługa ma ścisłe zasady braku rejestrowania.

Mając około 4000 serwerów w ponad 60 krajach, NordVPN ma ich tak wiele, że zakres jest zoptymalizowany pod kątem niektórych funkcji w Internecie. Istnieją serwery, które działają najlepiej podczas torrentowania, pobierania zbiorczego, grania i przesyłania strumieniowego. NordVPN oferuje również podwójne szyfrowanie, kierując ruchem przez dwa serwery zamiast jednego. Automatyczny przełącznik zabijania nie pozostawia miejsca na błędy. Jego wsparcie dla Onion przez VPN oznacza, że ​​możesz zwiększyć poziom anonimowości podczas przesyłania strumieniowego z ulubionych usług. Aby uzyskać bardziej kompleksowe spojrzenie na dostawcę, sprawdź naszą recenzję NordVPN.

Podsumowanie najlepszych VPN dla TuneIn

Radio internetowe to coś, co powinieneś wypróbować, jeśli nigdy nie pomyślałeś o tym. Jedną z najlepszych witryn, do których możesz się zwrócić, aby uzyskać wspaniałe wrażenia, jest TuneIn. Jeśli tak bardzo ci się podoba i zdecydujesz się na pakiet premium, bez wątpienia potrzebujesz usługi VPN, aby mieć dostęp do niej z dowolnego miejsca. Zrobi to dowolna z trzech, które wymieniliśmy powyżej. Przeczytaj więc szczegółowe recenzje każdego z dostawców, aby sprawdzić, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map