Najlepszy przewodnik obejścia problemu z obejściem zaciemnienia MLB.TV VPN 2020

To jest ostateczne Obejście zaciemnienia MLB.TV w 2020 r. Co to jest najlepsza sieć VPN możesz użyć do ominąć ograniczenia zaciemnienia MLB słyszymy jak mówisz? Z baseballem Major League 2020 tuż za rogiem, nadszedł czas, aby MLB streaming znalazło się w centrum uwagi. Niestety, ze względu na odwieczne zasady zaciemnienia, nie będę mógł transmitować na żywo Twojej ulubionej franczyzy baseballowej, nawet jeśli mam abonament premium MLB. Te zasady są dość niesprawiedliwe. Na szczęście nauczyłem się, jak mogę sfałszować moją lokalizację online i oszukać MLB w Bat, aby pomyśleć, że jestem gdzie indziej. W poniższej recenzji przedstawię Ci sieci VPN, które działały najlepiej, gdy używałem ich do oglądania gier MLB bez awarii. Spójrz na moje najlepsza recenzja MLB.TV VPN, aby uniknąć awarii zasilania na PC, FireStick, Roku, Apple TV, PS4, Xbox One, Chromecast, iPhone lub iPad na sezon 2020.


Najlepsza sieć VPN w celu obejścia ograniczeń zaciemnienia MLB

Najlepsza recenzja MLB.TV VPN 2020

Unikaj zaciemnienia MLB.TV – podstawy

Jeśli nie znasz procesu omijania awarii za pomocą sieci VPN, oto kilka wskazówek.

 • Nie musisz zakładać innego konta MLB premium. Twoje istniejące konto wystarczy.
 • Nie można ominąć awarii MLB.tv na urządzeniach korzystających z usług lokalizacyjnych i GPS. Innymi słowy, nawet jeśli korzystasz z serwerów proxy lub wirtualnej sieci prywatnej, nie możesz ominąć ograniczeń dotyczących zaciemnienia baseballu na Androidzie, iPhonie, iPadzie lub Amazon Fire TV.
 • W niektórych przypadkach może być konieczne usunięcie plików cookie przeglądarki po skonfigurowaniu serwerów proxy VPN lub Smart DNS.
 • Chociaż istnieją bezpłatne sieci VPN, które potencjalnie mogą pozwolić na oglądanie MLB na żywo w Internecie, nigdy nie zalecałbym ich używania. Są bardzo powolne, co prowadzi do nieskończonego buforowania. Niektóre bezpłatne VPN również infekują urządzenia złośliwym oprogramowaniem lub wirusami. Używaj tylko zaufanej i sprawdzonej usługi VPN.
 • Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest połączyć się z serwerem VPN zlokalizowanym w USA, niż VPN zlokalizowanym za granicą. Wynika to głównie z faktu, że im bliżej Twojej lokalizacji znajduje się serwer VPN, tym mniej będzie to miało wpływ na prędkość Internetu.

Skąd mam wiedzieć, czy gra MLB jest zaciemniona?

Możesz wpisać swój kod pocztowy na oficjalnej stronie MLB.tv, aby sprawdzić, czy dana gra jest zaciemniona w twoim regionie, czy nie. Jeśli pojawi się jeden z następujących błędów związanych z awarią MLB, nie będzie można przesyłać strumieniowo gry na żywo online. Chyba że używasz VPN.

“Przykro nam. Ustaliliśmy, że znajdujesz się na jednym z terytoriów telewizyjnych w danym klubie i dlatego nie możesz oglądać wybranej przez siebie gry. Dźwięk na żywo z tej gry jest dostępny w ramach subskrypcji MLB.TV. ”

„Błąd mediów. Ta gra jest chwilowo niedostępna. Spróbuj ponownie za chwilę. ”

“Przykro nam. Wymagane kontrole zaciemnienia nadawców nie mogą być w tej chwili wykonane. Spróbuj ponownie za chwilę. ”

Jak korzystać z VPN w celu obejścia ograniczeń dotyczących zaciemnienia MLB.tv

Twój adres IP pozwala MLB ustalić, gdzie obecnie mieszkasz. Wynika to z faktu, że adresy IP pozwalają odwiedzanym aplikacjom i witrynom zobaczyć, skąd przeglądasz sieć. Oznacza to również, że jeśli zmienisz adres IP, możesz oszukać MLB.tv, aby pomyśleć, że jesteś w obszarze, w którym gra, którą chcesz przesyłać strumieniowo, nie jest zaciemniona. VPN lub wirtualna sieć prywatna pomoże ci uniknąć tych irytujących awarii. Łącząc się z serwerem VPN w innym stanie, możesz ukryj swój prawdziwy adres IP i pomiń zaciemnienia MLB.tv. Oto jak to wszystko skonfigurować.

Jak obejść zaciemnienie MLB.tv na PC / Mac

 1. Jako pierwszy krok, musisz zarejestrować się w usłudze VPN. Upewnij się, że dowolna sieć VPN, z którą się zarejestrujesz, ma wiele serwerów VPN w Stanach Zjednoczonych.
 2. Pobierz aplikację VPN na komputer Mac lub PC z systemem Windows po utworzeniu konta VPN.
 3. Teraz otwórz aplikację VPN, zaloguj się i wybierz serwer VPN, który znajduje się w stanie, w którym nie ma awarii zasilania.
 4. Na koniec przejdź do strony MLB.tv i obejrzyj darmowe gry w baseball.

Czy można oglądać gry zaciemniające na iOS (iPhone / iPad)?

Ze względu na fakt, że Aplikacja MLB at Bat na urządzenia iPhone i iPad korzysta z usług lokalizacyjnych, nie będzie można ominąć ograniczeń związanych z zaciemnieniem MLB na żadnej z tych platform. Jeśli wyłączysz usługi lokalizacyjne, MLB w Bat nie będzie działać.

Czy mogę ominąć zaciemnienia MLB.TV na Androidzie?

Podobnie jak w przypadku urządzeń z systemem iOS, aplikacja MLB.tv na telefony i tablety z systemem Android wykorzystuje połączenie usług lokalizacyjnych i GPS do określenia bieżącej lokalizacji. A zatem, na Androidzie nie można ominąć ograniczeń związanych z zaciemnieniem MLB, nawet podczas korzystania z VPN.

Jak uniknąć awarii MLB w Amazon Fire TV lub FireStick?

System operacyjny Amazon Fire TV jest oparty na systemie Android. Dlatego na tym urządzeniu nie można również obejść awarii zasilania.

Jak obejść zaciemnienia MLB w Apple TV?

Aby oglądać zaciemnione gry MLB na Apple TV, musisz skonfigurować VPN na routerze lub subskrybować dostawcę VPN, który oferuje użytkownikom inteligentne serwery proxy DNS które można skonfigurować bezpośrednio na Apple TV, np ExpressVPN.

Jak uniknąć ograniczeń zaciemnienia MLB na Roku

Żadne z urządzeń Roku nie pozwala na skonfigurowanie jego ustawień sieciowych. Jedynym sposobem na obejście awarii MLB na Roku jest zmiana ustawień routera. Możesz kupić router z obsługą VPN i skonfigurować na nim połączenie VPN lub zarejestrować się za pomocą ExpressVPN i zamiast tego używaj ich kodów DNS na routerze.

Obejdź zaciemnienia MLB w Smart TV

O ile nie korzystasz z Android Smart TV, powinieneś mieć możliwość skonfigurowania Smart DNS bezpośrednio na Smart TV. Obsługiwane modele to Samsung, LG, Panasonic, I starszy Sony Smart TVs. Zarejestruj się za pomocą jednego z nich ExpressVPN lub Unlocator aby oglądać zaciemnione gry na Smart TV.

Jak uniknąć ograniczeń związanych z zaciemnieniem MLB.TV na PlayStation

Podobnie jak w przypadku większości innych urządzeń do przesyłania strumieniowego zgodnych z MLB.tv, ani PS4, ani PS4 nie mają klienta VPN. Oznacza to, że musisz skonfigurować VPN na routerze obsługującym VPN lub użyć Smart DNS bezpośrednio na konsoli PlayStation. Druga opcja jest zarówno tańsza, jak i łatwiejsza.

Pomiń zaciemnienia MLB na Xbox One lub Xbox 360

Jeśli nie posiadasz routera zgodnego z VPN, najlepszą opcją jest zarejestrowanie się w ExpressVPN lub innej usłudze VPN, która zapewnia kody DNS, które można skonfigurować bezpośrednio na konsoli Xbox, aby ominąć awarie MLB.tv.

Najlepszy MLB.TV VPN 2020

ExpressVPN – Top MLB VPN 2020

ExpressVPN - Najlepsza MLB VPN na rok 2017

ExpressVPN – najlepszy MLB VPN do 2020 roku

Korzystam z ExpressVPN do obejść ograniczenia dotyczące zaciemnienia MLB od kilku sezonów. Nigdy nie spotkałem żadnych poważniejszych problemów. Było kilka przypadków, w których miałem niewielkie problemy, ale zespół wsparcia czatu na żywo ExpressVPN był w stanie szybko rozwiązać problemy. Krótko mówiąc, jest to prawdopodobnie najlepsza sieć VPN, której można użyć dla MLB.tv.

Plusy

 • Globalna sieć serwerów VPN.
 • Wiele serwerów VPN w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie
 • Inteligentne proxy DNS dla Smart TV, PS4, PS3, Xbox, Apple TV i Roku.
 • Zero rejestrowania ruchu sieciowego.

Cons

 • Subskrypcja u wysokiej jakości dostawcy VPN nie jest tania.

BulletVPN

BulletVPN - Najlepszy MLB.TV VPN 2017

BulletVPN – Najlepszy MLB.TV VPN 2020

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

BulletVPN to kolejna usługa VPN, którą należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz uniknąć tego irytującego błędu zaciemnienia. Chociaż BulletVPN nie ma wielu serwerów na całym świecie, tak jest około tuzina w samych Stanach Zjednoczonych. Wszystkie te serwery działały poprawnie, kiedy je testowałem, aby oglądać różne zespoły MLB na żywo w Internecie.

Plusy

 • Możesz odzyskać swoje pieniądze w ciągu miesiąca.
 • Przyjazne dla użytkownika aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia.
 • Świetna obsługa klienta.

Cons

 • Mała sieć VPN.

IPVanish

IPVanish - Najlepszy MLB VPN 2017

IPVanish – Najlepszy MLB VPN 2020

Najlepsze VPN dla Kodi

IPVanish to nazwa gospodarstwa domowego w branży VPN. Mają siedzibę w USA, która może wystraszyć kilka serwerów VPN. Mimo to mają ścisłą politykę braku rejestrowania, co oznacza, że ​​teoretycznie powinieneś być w stanie surfować po Internecie anonimowo. Podobnie jak w przypadku ExpressVPN, IPVanish ma wiele serwerów rozproszonych po Stanach Zjednoczonych. Oferują jednak tylko 7-dniową polisę zwrotu.

Plusy

 • Niezliczone lokalizacje VPN w USA.
 • Wyróżnione aplikacje VPN.
 • Bardzo szybkie serwery.

Cons

 • Możesz używać ich produktu tylko przez tydzień, zanim skończy się okres zwrotu.
 • Nie odblokowuje wielu głównych usług VOD.

NordVPN

NordVPN - najlepszy VPN MLB.tv w 2017 roku

NordVPN – najlepszy VPN MLB.tv w 2020 roku

NordVPN’s Aplikacje VPN dla iPhone, iPad, Android, PC i Mac są prawdopodobnie najłatwiejszymi i najbardziej przyjaznymi, jakich użyłem. Ich skonfigurowanie zajmuje kilka minut. Od tego momentu wystarczy uruchomić aplikację i połączyć się z wybranym serwerem VPN. Można śmiało powiedzieć, że wiele wysiłku włożono w tworzenie tych aplikacji. Podobnie jak ExpressVPN, NordVPN oferuje 30-dniowy okres zwrotu, więcej niż wystarczająco czasu, aby w pełni przetestować swój serwer VPN.

Plusy

 • 30-dniowy okres zwrotu.
 • Świetne aplikacje VPN.
 • Serwery VPN w ponad 60 krajach.
 • Podwójna sieć VPN.

Cons

 • Podczas gdy większość serwerów VPN, które wypróbowaliśmy, była imponująco szybka, kilka było stosunkowo wolnych.

VyprVPN

VyprVPN - obejście błędu Netflix Proxy 2017
30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

VyprVPN to kolejny solidny dostawca VPN, za pomocą którego można obejść awarie MLB. Ich serwery działają imponująco. Nie oferują jednak tak wielu amerykańskich lokalizacji VPN, jak inni dostawcy z tej listy.

Plusy

 • Bardzo szybkie serwery VPN.
 • Serwery VPN w 36 krajach.
 • Kameleon.

Cons

 • Brak obsługi P2P.

Najlepszy MLB.TV VPN w 2020 r. – Alternatywa inteligentnego serwera proxy DNS

Korzystanie z VPN jest najlepszą metodą na obejście awarii MLB.tv, ale z pewnością nie jest jedyną. Inteligentne serwery proxy DNS również pozwalają oglądać mecze MLB bez zaciemnień. Minusem jest jednak to, że Smart DNS nie maskuje całkowicie twojego adresu IP. W związku z tym nadal jesteś narażony na przeglądanie Internetu za pomocą serwerów proxy Smart DNS.

 • Prawie wszystkie urządzenia do przesyłania strumieniowego można skonfigurować za pomocą Smart DNS. Możesz skonfigurować proxy bezpośrednio na Apple TV, PS4, Xbox One, a nawet na Smart TV.
 • Nie utracisz dostępu do żadnego z lokalnych kanałów przesyłania strumieniowego po skonfigurowaniu Smart DNS na swoim urządzeniu.
 • Możesz użyć tej metody, aby obejść ograniczenia dotyczące zaciemnienia MLB, NFL, NBA i NHL.
 • Podczas korzystania ze Smart DNS nie ma możliwości wyboru wirtualnej lokalizacji. Kanał i witryny, które można odblokować, zależą od konfiguracji usługi Smart DNS proxy.

Unlocator są najlepsze, jeśli chodzi o usługę proxy Smart DNS. Wielu fanów MLB korzysta z nich co roku, aby oglądać MLB bez żadnych awarii. Niedawno Unlocator dodał aplikację VPN do swoich planów subskrypcji. Musisz jednak dopłacić, jeśli chcesz z tego skorzystać.

Zespoły MLB

Oto pełna lista każdej drużyny baseballowej Major League:

AL Central

 • Chicago White Sox
 • Indianie z Cleveland
 • Detroit Tigers
 • Kansas City Royals
 • Minnesota Twins

Co najmniej

 • Orioles Baltimore
 • Boston Red Sox
 • Jankesi z nowego yorku
 • Promienie Zatoki Tampa
 • Toronto Blue Jays

AL West

 • Houston Astros
 • Los Angeles Angels
 • Oakland Athletics
 • Seattle Mariners
 • strażnicy Teksasu

NL Central

 • Chicago Cubs
 • Cincinnati Reds
 • Milwaukee Brewers
 • Pittsburgh Pirates
 • St. Louis Cardinals

NL East

 • Atlanta Braves
 • Miami Marlins
 • New York Mets
 • Philadelphia Phillies
 • Obywatele Waszyngtonu

NL West

 • Arizona Diamondbacks
 • Colorado Rockies
 • Los Angeles Dodgers
 • San Diego Padres
 • San Francisco Giants

Najlepszy MLB.TV VPN do 2020 roku – podsumowanie

Wszyscy tęsknimy za dniem, kiedy ograniczenia zaciemnienia MLB staną się przeszłością. Do tego czasu za pomocą dostawców VPN, takich jak ExpressVPN wystarczy obejrzenie gry MLB bez zaciemnień. Czy przetestowałeś którąś z usług VPN, które zasugerowaliśmy? Jakie było twoje doświadczenie? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map