Odblokuj Sling TV na Apple TV Watch poza USA

Jak odblokować i oglądać Sling TV na Apple TV poza USA? Dla nożyce do kabli wyszukiwanie kanałów transmisji strumieniowej online, które oferują telewizja amerykańska na żywo, nie ma wielu lepszych alternatyw niż Sling TV. Z kanałami takimi jak ESPN, AMC, TBS, TNT, CNN, Freeform i Disney, możesz znaleźć coś do oglądania bez względu na preferencje oglądania. Jednak głównym problemem jest to Sling TV jest geoblokowany poza USA. Amerykańscy emigranci żyć w Wielka Brytania, Kanada, Meksyk, Hiszpania, Australia, Francja, Japonia lub Niemcy posługiwać się VPN lub Inteligentne serwery proxy DNS. Każda z tych metod pozwala ominąć bloki geograficzne i patrz Sling TV na Apple TV za granicą.


Odblokuj Sling TV na Apple TV Watch poza USA

Odblokuj Sling TV na Apple TV Watch poza USA

Jak zdobyć aplikację Sling TV na Apple TV

Zanim przejdę do szczegółów na temat jak oglądać amerykańskie kanały na żywo na Sling TV na Apple TV poza USA, wyjaśnię jak pobrać aplikację Sling TV na Apple TV (4. generacji). Niestety, Chusta nie jest dostępna w Apple TV 3 lub starsze pokolenia.

W celu pobierz i zainstaluj amerykańskie aplikacje, takie jak Sling, Hulu, Netflix, HBO Go lub ABC, na Twoim Apple TV 4, potrzebujesz Amerykański identyfikator Apple. Oto jak możesz załóż konto iTunes w USA bez potrzeby posiadania amerykańskiej karty kredytowej. Pamiętaj, że nie musisz używać VPN ani Smart DNS do wykonania tej konkretnej procedury.

Na Twoim PC lub Prochowiec:

 1. Uruchom Sklep z aplikacjami i wyloguj się ze swojego konta. Aby to zrobić, kliknij „Sklep” -> ‘Wyloguj się’.
 2. Przewiń do samego końca Sklep z aplikacjami i kliknij flagę w prawym dolnym rogu.
 3. Teraz zostanie wyświetlona lista, która pozwala „wybrać kraj lub region”.
 4. Wybierz „Stany Zjednoczone”.
 5. Znajdź dowolną bezpłatną aplikację.
 6. Kliknij „Get” -> ‘Zainstaluj aplikację’.
 7. Z wyświetlonego menu rozwijanego kliknij „Utwórz Apple ID”.
 8. Utwórz nowe konto Apple ID za pomocą ‘brak karty’ opcja.
 9. Wpisz adres lokalny dla tego regionu, nie wybierając karty. Możesz użyć Google do znalezienia prawdziwych amerykańskich adresów.
 10. Z Apple TV 4 wyloguj się z konta iTunes w ustawieniach.
 11. Zaloguj się przy użyciu nowego konta.
 12. Twoje się udało zmieniłeś region App Store / iTunes na US.
 13. Teraz użyj funkcji wyszukiwania w App Store, znajdź Sling TV i pobierz go na Apple TV 4.

Oglądaj Sling TV na Apple TV poza USA za pomocą serwerów proxy Smart DNS

Po pomyślnym pobraniu aplikacji Sling na Apple TV 4 nadszedł czas, aby ją usunąć ograniczenia geograficzne nałożone na to poza USA. Istnieją zasadniczo dwa sposoby, które pozwalają odblokuj Sling TV za granicą. Pierwszy to Smart DNS. Zaletą Smart DNS jest to, że możesz bezpośrednio skonfigurować go na Apple TV bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian na routerze lub innych urządzeniach w sieci domowej. Wadą jest jednak to, że będziesz ograniczony do jednego regionu amerykańskiego, a zatem nie możesz zmienić charakteru treści, które otrzymujesz na Sling.

 1. Najważniejszym krokiem tutaj jest zarejestrowanie się w usłudze Smart DNS proxy, która obsługuje odblokowanie Sling TV w Apple TV za granicą. Nie używaj darmowe kody DNS znajdziesz online. Przetestowałem wiele z nich i one nie działają. Ponadto zagrażają bezpieczeństwu i prywatności w Internecie.
 2. Po utworzeniu konta Smart DNS nadszedł czas na skonfiguruj Smart DNS na swoim Apple TV. Jeśli dokładnie zastosujesz się do instrukcji konfiguracji, skończysz za około 5 minut, nawet jeśli nie jesteś zbyt zaawansowany technologicznie.
 3. Po skonfigurowaniu Smart DNS na Apple TV, uruchom aplikację Sling TV, zaloguj się przy użyciu konta Sling i oglądaj amerykańską telewizję na żywo, jakbyś był w USA.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś ze Smart DNS i chcesz najpierw „zanurzyć palec w wodzie”, przejdź do Unlocator. Możesz zapisać się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny bez zobowiązań. Nie będą nawet pytać o dane Twojej karty kredytowej.

Odblokuj Sling TV na Apple TV poza USA za pomocą VPN

Jeśli chcesz ominąć regionalne awarie nałożone na kanały sportowe Sling TV na żywo lubić ESPN, NBC Sports lub Fox Sports, użyj VPN. Konfiguracja VPN dla Apple TV nie jest tak prosta jak w przypadku Smart DNS. Jednak w zależności od dostawcy VPN, którego używasz, możesz dosłownie zmienić na ponad 14 różnych lokalizacji w USA. Oznacza to, że istnieje możliwość odblokowania znacznie większej ilości treści na Slingu za pomocą VPN w porównaniu do Smart DNS.

 1. Musisz skonfiguruj VPN na kompatybilnym routerze pierwszy. DD-WRT, Pomidor, i Linksys routery powinny wykonać zadanie.
 2. Skonfiguruj połączenie VPN na routerze. ExpressVPN mają szczegółowe instrukcje instalacji, jak to osiągnąć.
 3. Po połączeniu się z amerykańskim serwerem VPN na routerze wszystkie urządzenia podłączone do tego routera, w tym Apple TV, będą dzielić jego połączenie VPN. Innymi słowy, wszystkie urządzenia będą teraz wyglądać tak, jakby znajdowały się w USA.
 4. Nie tylko uzyskasz dostęp do Sling, ale także do wszystkich innych Amerykańskie kanały z ograniczeniami geograficznymi. To zawiera Netflix, Hulu, Amazon Prime, Vudu i Crackle.

Im więcej amerykańskich serwerów VPN zapewnia usługa VPN, z której korzystasz, tym lepiej nadaje się do odblokowania Sling TV na Apple TV. ExpressVPN, na przykład zaoferuj ponad 14 różnych lokalizacji VPN z samego USA. Oto pełna lista wszystkich najlepsi dostawcy VPN do oglądać Sling TV na Apple TV poza USA.

Jak odblokować i oglądać Sling TV na Apple TV poza USA – VPN lub proxy Smart DNS

Możesz albo użyć VPN lub Inteligentne serwery proxy DNS do oglądać Sling TV poza USA. Inteligentne DNS może być łatwiejsze do skonfigurowania na Apple TV, ale VPN daje więcej możliwości, a także dodatkową prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, co chcesz przesyłać strumieniowo przez Sling TV na Apple TV.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map