Sieć WWE na Androida z GPS Fix UK CA

Odblokuj sieć WWE na Androidzie


Odblokuj sieć WWE na Androidzie

Blok GPS sieci WWE na Androidzie – podstawy

Krótko mówiąc, WWE Network działa na wszystkich obsługiwanych urządzeniach korzystających z VPN lub Smart DNS Proxy, jedynym urządzeniem, które nie wydaje się działać dla użytkowników, jest Android. Powodem jest to, że aplikacja WWE na Androida wymaga zarówno lokalizacji internetowej, która wydaje się pochodzić z USA, jak i lokalizacji GPS, która wydaje się znajdować w USA.

Sieć WWE na Androida poprawka GPS – sieć

Ta część jest łatwa, postępuj zgodnie z WWE Network poza USA i skonfiguruj urządzenie z Androidem, aby korzystało z SmartDNS lub VPN, aby wyglądało na to, że pochodzi z amerykańskiego adresu internetowego. Następnie przejdź do Android GPS część poniżej.

Sieć WWE na Androida Błąd GPS – GPS

Jeśli włączysz fałszywe lokalizacje w opcjach programistów, GPS może nie działać poprawnie w Nawigacji w Mapach Google, pamiętaj, aby wyłączyć ponownie fałszywe lokalizacje, jeśli chcesz nawigować. Jeśli nie możesz znaleźć opcji programisty, przejdź do metody 2 poniżej i wykonaj krok 2, aby ją ponownie włączyć

Część GPS to problem z Androidem i WWE Network, zapoznaj się z kilkoma metodami udostępnionymi przez niektórych lojalnych użytkowników WWE, którym udało się zdobyć Android współpracuje z siecią WWE za pomocą poprawki GPS.

Metoda 1 wg @iquayle 50%

„Wygląda na to, że aplikacja wykrywa fałszywe lokalizacje, które mają możliwość sfałszowania GPS. Jedynym sposobem na obejście tego problemu jest włączenie trybu programisty na urządzeniu poprzez wielokrotne stuknięcie numeru kompilacji w ustawieniach. Następnie uruchomiłem aplikację fałszującą (użyłem spoofera lokalizacji). Po wyświetleniu prośby o włączenie fałszywych lokalizacji powiedz tak, ustaw wymaganą lokalizację i czas trwania. Następnie przejdź do ustawień programisty, wyłącz „zezwalaj na fałszywe lokalizacje”, a następnie uruchom aplikację WWE. Aplikacja zajmie trochę czasu, aby sprawdzić Twoją lokalizację, ale w końcu uruchomi filmy. Nadal musisz użyć rozwiązania DNS lub VPN, jeśli obejście GPS umożliwia odtwarzanie filmów. Królewski ból w dupie i taki, który niestety wydaje się wyłączny dla Androida. Pracowałem na moim telefonie HTC One i Transformer Infinity. ”

Aktualizacja autorstwa Karla

„Po wyłączeniu ustawienia zezwalaj na fałszywe lokalizacje przejdź także do lokalizacji i przełącz tryb tylko na GPS, a następnie otwórz aplikację wwe. Wydaje się działać za każdym razem. Może być konieczne wymuszenie zamknięcia aplikacji wwe, zanim zaczniesz się upewnić, że sprawdza ona lokalizację ”.

Metoda 2 według Froderik80%

Na mojej Galaxy Tab 3 8.0 było to trochę trudne, ale z VPN i FAKE GPS LOKALIZACJA SPOOFER DARMO i ustawieniem programisty pozwalającym na fałszywą lokalizację GPS działało również po 1 godzinie testowania.  testowany na Galaxy Tab 3.0, Galaxy S4, Galaxy S4 mini i Huawei P6.
Krok po kroku dla Android Odblokuj sieć WWE:

1. Zainstaluj wszystkie 3 aplikacje (WWE, FAKE GPS FREE, Setup VPN)
2. Przejdź do Ustawień – Informacje (Informacje) – Numer wersji (dotknij Numer wersji około 6-7 razy szybko) – Musisz przejść do telefonu z Androidem, tabletu lub innych ustawień. Więc ogólne ustawienia urządzenia, a nie z aplikacji. Tam też możesz zobaczyć swoją wersję Androida, na przykład 4.1, 4.2 i tak dalej. Poniżej widoczny jest numer kompilacji. Tam, gdzie musisz dotknąć.
3. Włącz opcję zezwalaj na fałszywą lokalizację
4. Cofnij się o jeden krok i zobaczysz nowe menu „Ustawienia programisty”
5. Włącz fałszywą (fałszywą) lokalizację (Pseudostandorte)
6. Zainstaluj i uruchom VPN z ExpressVPN lub w inny sposób – skonfiguruj serwer USA „ExpressVPN ma aplikacje dla IOS / Android i Desktop”
7. Uruchom Fake GPS i wybierz dowolne miejsce w USA
8. Uruchom aplikację WWE i dotknij „Dotknij tutaj, aby…”. i zaraz, na około 30 sekund pojawia się komunikat „Uzyskiwanie lokalizacji”. albo więcej
9. Zaloguj się i ciesz się

Działa idealnie dla mnie!

Aktualizacja Froderik 10.04.2014 „Pracowałem na S4 – właśnie dokonałem jednej zmiany. Przed uruchomieniem aplikacji WWE, więc zaraz po kroku 7 wyłączyłem fałszywą lokalizację w ustawieniach programisty telefonu, ponieważ aplikacja mówi, że nie można zlokalizować, dopóki włączone jest ustawienie fałszywej lub fałszywej lokalizacji. Ale już podałeś fałszywą lokalizację w kroku 7, więc nie ma problemu z jej wyłączeniem. Lokalizacja pozostanie w USA. ”

Sieć WWE na Androida Blok GPS – Twoja pomoc

Powyższe obejścia są wynikiem komentarzy czytelników mojego artykułu WWE Network Poza USA i moich własnych badań. Metody są albo SMART DNS lub VPN. Jeśli masz więcej wskazówek i wyników dotyczących tego, czy poprawka GPS dla WWE Network działa, czy nie. Zaktualizuj z komentarzem poniżej, abym mógł dodać twoje wyniki, w ten sposób możemy zbudować tabelę informacyjną o tym, jakie urządzenia z Androidem działają WWE Network po zastosowaniu hacka lub naprawy GPS i które urządzenia nie działają. Jeśli chcesz wziąć udział, proszę podać następujące informacje:

 • Testowana metoda
 • Marka telefonu i wersja systemu operacyjnego Android
 • Wynik

Dzięki

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map