Sky Go VPN nie działa? Wypróbuj te poprawki

Czy Twój Sky Go VPN nie działa? Sky Go, wraz z Now TV, stało się najlepszą usługą streamingową w Wielkiej Brytanii. Pozwala nie tylko oglądać jedne z najlepszych treści na żądanie, jakie ma do zaoferowania brytyjski dramat. Sky Go pozwala także subskrybentom oglądać wszystkie ulubione kanały w Wielkiej Brytanii na PC, Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Roku, PS4 i Xbox One. Jest jednak jeden mały haczyk. Sky Go działa tylko w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że obywatele brytyjscy i emigranci podróżujący za granicę w wakacje nie będą mogli oglądać Sky Go, chyba że skorzystają z VPN. Ostatnio Sky Go zaczęło jednak blokować tych dostawców usług VPN. W rezultacie wiele sieci VPN nie jest już dłużej pracownikiem Sky Sky. W poniższym przewodniku możesz znaleźć więcej informacji na temat naprawiania Sky Go VPN i ponownego oglądania brytyjskiej telewizji za granicą.


Sky Go VPN nie działa? Wypróbuj te poprawki

Sky Go VPN nie działa? Wypróbuj te poprawki

Sky Go VPN nie działa

Ze względu na ograniczenia geograficzne nie będziesz mógł oglądać treści na żywo ani na żądanie w Sky Go, mieszkając w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii lub gdziekolwiek indziej poza Wielką Brytanią. Dlatego ludzie zwrócili się do serwerów proxy i VPN, aby sfałszować swoją lokalizację online i odblokować Sky za granicą.

 • „Usługa Sky go jest dostępna tylko dla użytkowników łączących się z Wielką Brytanią lub Republiką Irlandii. Wygląda na to, że jesteś poza tymi terytoriami. ”
 • Błąd Sky ID 288
 • „Nie udało się ustawić ustawień lokalizacji”
 • „Ograniczenia praw oznaczają, że ten program nie jest obecnie dostępny”
 • „Przesyłanie strumieniowe multimediów: nie można połączyć się ze strumieniem”
 • „Wideo niedostępne”
 • „Ten program jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później”
 • „Nieznany błąd: uruchom ponownie aplikację”

Skąd Sky Go wie, że korzystam z VPN?

Podobnie jak inne usługi przesyłania strumieniowego, w tym BBC, Netflix, Hulu i Amazon Prime Video, zaczęło się Sky czarna lista adresu IP VPN. Dlatego nadal możesz otrzymywać komunikaty o błędach wymienione powyżej, gdy jesteś podłączony do Serwer sieci VPN w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że twoja sieć VPN faktycznie działa i wydaje się, że przeglądasz sieć z Wielkiej Brytanii. Po prostu adres IP twojego serwera VPN nie będzie działał z Sky lub Now TV. Czasami połączenie z innym serwerem VPN w Wielkiej Brytanii pomaga rozwiązać problem. Jeśli tak nie jest, czas poszukać nowego dostawcy usług VPN. Rzućmy okiem na najlepsze usługi VPN które nadal działają z Sky Go.

Najlepszy VPN, aby naprawić blok Sky GO VPN

Aby odblokować kanały takie jak Sky lub Now TV, potrzebujesz wysokiej jakości dostawcy VPN. W Internecie istnieje wiele darmowych VPN, ale po zarejestrowaniu się w nich dowiesz się tylko, że nie spełniają nawet połowy tego, co obiecali.

Po przeprowadzeniu różnych testów dowiedziałem się o tym ExpressVPN jest najlepsza usługa VPN możesz użyć do ominąć ograniczenia regionalne. Obejmuje to możliwość zdobądź Sky Go poza Wielką Brytanią. Oto niektóre kluczowe funkcje VPN.

 • Odblokowanie wszystkie brytyjskie kanały za granicą. Sky GO, BT Sport, BBC, my5, Channel 4 i ITV.
 • Zapewnienie łatwego w użyciu oprogramowania dla urządzeń z systemem Android, Linux, Windows, Mac, i iOS.
 • Podbiega do 3 jednoczesne połączenia VPN.
 • Wsparcie przez całą dobę, aby pomóc rozwiązać każdy problem.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Jak widzisz, ExpressVPN ma najlepsze funkcje w porównaniu do większości innych dostawców VPN, jakie można znaleźć. Oto lista innych dostawców, z którymi go porównałem.

Smart DNS Proxy Alternative dla Sky Go

Jeśli czterech dostawców usług VPN nadal Ci się nie podoba, być może zrobi to dostawca Smart DNS. Inteligentny serwer proxy DNS również odblokowuje witryny z ograniczeniami geograficznymi lubić Sky Go nawet dla użytkownicy spoza Wielkiej Brytanii. Oto, co powinieneś wiedzieć.

 • Smart DNS jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem do przesyłania strumieniowego. Możesz zegarek Sky GO na iPhone, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4 i Xbox.
 • Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP.
 • Smart DNS nie szyfruje ruchu internetowego.
 • Jeśli Twój dostawca usług internetowych korzysta przejrzyste proxy lub Przejęcie DNS, wtedy Smart DNS prawdopodobnie nie będzie dla ciebie dobrze działał.
 • Smart DNS również nie gwarantuje anonimowość ponieważ twój adres IP jest nadal widoczny.

Jeśli wymienione funkcje wydają Ci się atrakcyjne, proponuję spróbować Unlocator jako dostawca Smart DNS. Oferują bezpłatny 7-dniowy okres próbny i wspierają odblokowanie Sky Go, Now TV, Channel 5, BBC, ITV, wśród innych brytyjskich kanałów.

Sky Go VPN nie działa – dodatkowe wskazówki

Możesz także wypróbować te łatwe do wdrożenia obejścia, jeśli Sky obecnie nie działa dla Ciebie.

 • Jeśli korzystasz z VPN, spróbuj połączyć się z innym serwerem VPN w Wielkiej Brytanii. Czasami Sky blokuje kilka adresów IP VPN.
 • Jeśli próbujesz oglądać Sky Go na komputerze PC lub Mac, przełączenie przeglądarki internetowej, której używasz, może również pomóc rozwiązać problem. Spróbuj użyć Chrome, FireFox, Edge lub Safari.
 • Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej VPN i sprawdź, czy mogą pomóc w obejściu zakazu Sky Go VPN.
 • Jeśli wszystko inne zawiedzie, jedyną alternatywą byłoby zarejestrowanie się w usłudze VPN, która współpracuje z Sky Go lub Now TV.

Sky Go VPN nie działa – najlepsze obejście

Spędzenie wakacji w słonecznym miejscu za granicą może być odświeżającym doświadczeniem. Ale od czasu do czasu chcesz oglądać telewizję brytyjską na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Uzyskanie połączenia VPN, które nadal działa z Sky Go, jest ważne przy każdej podróży zagranicznej. Czy wypróbowałeś którąkolwiek z powyższych wskazówek, aby Sky Go znów działało za granicą??

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map